Bulvaras: Sniegas nutirps, „grožybės“ išlįs

(4)

Kai pasninga, Klaipėda iš karto pagražėja. Sniegas paslepia visokius pasenusius, murzinus dalykus. O kai jis pradeda tirpti, pasirodo ne tik šuniukų ekskrementai.

Paseno daugeliu aspektų kažkada buvę didingi Klaipėdos santuokos rūmai, pastatyti 1980 metais. Jų salėje marmuras, atgabentas iš Sankt Peterburgo, atskirai suprojektuotos durų rankenos ir t. t. Žodžiu, jie buvo miesto įžymybė, nors žiemą juose buvo šalta kaip ledo rūmuose, o vasarą karšta.

Tais laikais santuoką privaloma buvo registruoti tuose rūmuose. Ir jokių bažnyčių ar dar kokių nors egzotiškų vietų, pvz., miškų, paplūdimių, registruoti santuokai negalėjai rinktis. Be visų kitų dalykų, poros dar gaudavo taloną, su kuriuo galėdavo apsipirkti jaunavedžių parduotuvėje, buvusioje Danės gatvėje. Paprastos parduotuvės buvo gana skurdžios.

Buvo giriama ir tų raudonų plytų tvora su stilizuotais bokšteliais. O dabar į ją pažiūrėjęs nepasakysi, kad ji puikių Santuokos rūmų dalis - labiau panašu į seną raganos pilies tvorą. Bet jeigu ją nugriautume, kokia tuštuma atsivertų. Pavasarį reikia organizuoti talką, ją nuplauti, ir ji dar ilgai stovės.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder