Bulvaras: Svarbu, ne kas esi, o kuo tiki

„Bulvaro“ agentams į nagus pakliuvo lankstinukai, kuriais į Klaipėdą viliojami turistai. Viename iš lankstinukų giriami paplūdimiai, kuo jie šaunūs.

Pavyzdžiui, vieni turi restoranus, kituose leidžiama vestis šunis, trečiame yra pirtis ir t. t. O Smiltynė, anot lankstinuko, turi puikius dviračių takus, kuriais galima pasiekti Juodkrantę ir net Nidą.

Nejuokaujame, juodu ant balto parašyta: „Puikūs dviračių takai! Galite rinktis dviračių taką iki Juodkrantės (22 km) arba ilgesnių distancijų mėgėjai - iki Nidos (50 km).“

„Vakarų ekspresas“ ir „Bulvaras“ jau nebesuskaičiuoja, kiek kartų buvo apdainuoti „tobulieji“ dviračių takai nuo Smiltynės iki Juodkrantės. Jau ne vienerius ir ne penkerius metus takai yra tokie, kokie yra, ir nieko čia nepadarysi.

Tad „Bulvaro“ buhalteriai svarsto, kad galbūt turizmo specialistai lankstinukus gamino tikėdamiesi, kad takai jau tuoj tuoj bus sutvarkyti ir nebereikės raudonuoti. Deja, kol kas tik popieriuje takai yra puikūs. Grįžę į realybę ir išsiruošę pasivažinėti nepamirškite budrumo.

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder