Bulvaras: Šventę sugadino šaukštas fonogramos

Valstybės dieną tūkstančiai klaipėdiečių susirinko į Vasaros koncertų estradą pasižiūrėti grupių „Biplan“ ir „The Roop“ koncerto bei kartu sugiedoti „Tautišką giesmę“. Renginys pavyko puikiai. Jokių priekaištų nei muzikantams, nei juos palaikiusiai publikai, tačiau šventinę nuotaiką daug kam sugadino vienintelis netikėtas renginio organizatoriaus (kultūros centras Žvejų rūmai) sprendimas.

Puikus sumanymas Lietuvos himną sugiedoti visiems kartu - tiek ant scenos užlipusiems „Biplan“ ir „The Roop“ muzikantams, tiek iš savo vietų pakilusiems klaipėdiečiams. Tik kokio velnio tada reikėjo per garsiakalbius paleisti „Tautišką giesmę“ giedančio choro fonogramą. Ir dar taip garsiai, kad nesigirdėjo ne tik minėtų muzikantų, bet ir šalia stovinčių žmonių.

Himnas skambėjo labai garsiai, tačiau labai šaltai ir be jokio krepštelėjimo ar jaudulio kažkur viduje. Ką lygiai tuo pačiu metu jautė susirinkę prie trispalve apjuosto Jono kalnelio salos, kai Lietuvos valstybės himną kartu su visais susirinkusiaisiais atliko Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų pučiamųjų orkestras ir Žvejų rūmų choras „Cantare“.

 

 

 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder