Clara Giambino

Claros Giambino debiutiniame albume – Lietuvos literatūros klasiko eilės ir nuogi asmeniniai išgyvenimai

Lietuvos muzikos padangėje prieš dvejus metus sužibusi prancūzė Clara Giambino gegužę muzikos gerbėjams pristato savo debiutinį albumą, kuriame šalia itin asmeniškų Claros autorinių dainų skamba ir lietuvių literatūros klasiko eilės.

Claros istorija Lietuvoje prasidėjo daugiau nei prieš 5-erius metus, kuomet talentinga šokėja iš Prancūzijos prisijungė prie Kauno šokio teatro AURA kolektyvo. Per šiuos metus jauna menininkė savo charizma sugebėjo ne tik užkariauti teatro gerbėjų širdis, sukurti laikinojoje sostinėje sėkmingai veikiantį verslą, bet ir nustebinti mūsų šalies publiką muzikiniais sugebėjimais.

Prieš dvejus metus Clara pristatė pirmąjį savo muzikinį singlą Širdis, kuriame suskambo Lietuvos literatūros klasikos Vinco Mykolaičio-Putino eilės. Vėliau iš Marselio kilusi menininkė su projektu Aquarium de Clara dalyvavo populiariam televizijos muzikiniame projekte X faktorius bei pasiekė šio projekto finalą.

Šią gegužę C. Giambino muzikos gerbėjams pristato du metus brandintą debiutinį albumą, kuriame klausytojai ras ne tik populiarų atlikėjos hitą Širdis, bet ir kitas per dvejus metus anglų ir lietuvių kalbomis sukurtas Claros dainas.

Kaip teigia pati atlikėja, šis albumas yra jos pastarųjų metų patyrimų ir lydėjusių emocijų muzikinė išraiška. 

Šis albumas yra mano pastarųjų gyvenimo metų Lietuvoje istorijos atspindys. Šioje istorijoje galima rasti daugybę skirtingų emocijų: džiaugsmą, augimą, didžiulę meilę, liūdesį, sunkumus ir apskritai viską, kas lydėjo mane per šiuos dvejus metus. Šiuo albumu tiesiog norėjau įprasminti ir paleisti šį gyvenimo etapą ir jį lydėjusias emocijas. Todėl albumas yra labai atviras ir asmeniškas, - teigia atlikėja.

Clara Giambino

Clara Giambino

Pasak Claros,  albumo Aquarium pavadinimas atskleidžia šio debiutinio muzikinio rinkinio spalvingumą ir įvairiapusiškumą.

Albumo pavadinimas siejasi su vandens stichija, kuri man yra itin artima. Šis albumas lyg mano asmeninis vandenynas, į kurį pasinėrus galima matyti daug ryškių spalvų, šviesos. Tačiau kartais jis gali būti ir tamsus, drumzlinas ir banguotas, - mintimis dalinosi albumo autorė. 

Prie Claros Giambino debiutinio albumo įrašų prisidėjo ir gerai žinomi Lietuvos muzikos pasaulio profesionalai. Albumo įrašymu ir skambesiu rūpinosi prodiuseris Vitas Vaičiulis, kuris taip pat dirba su tokiais šalyje žinomais muzikos vardais, kaip Daddy Was A Milkman, Electronic I ar Lolita Zero.

Prie albumo kūrinių aranžuočių svariai prisidėjo klaipėdiečių elektroninio roko grupės Royce nariai Ilja Gun ir Justas Katauskis.

Jau gegužės 12 d. Oldman erdvėje Palangoje įvyks pirmasis albumo Aquarium pristatymo koncertas. Šią dieną Claros Giambino debiutinis albumas viešai pasirodys ir visose populiariausiose muzikos klausymosi platformose. Gegužės 13 d. albumas gyvai bus pristatytas ir Klaipėdos publikai kultūros centre TEMA.

Atlikėja taip pat dėkoja Lietuvos gretutinių teisių asociacijai AGATA, kuris dalinai finansavo debiutinio albumo leidybą.

 

Clara Giambino – „Širdis“

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder