Danielius Bunkus prabilo apie Viktorijos Siegel išdavystę, skaudžias skyrybas ir tėvystės testą (1)

Verslininkas Danielius Bunkus dalyvavo laidoje „Nepatogūs klausimai“, kurioje atvirai prakalbo apie skyrybas su buvusia sužadėtine Viktorija Siegel, ir atskleidė, kaip sužinojo apie mylimosios išdavystę

Archyvų nuotr.

Delfi TV laidos vedėjo Rolando Mackevičiaus paklaustas, kaip sužinojo, kad V. Siegel jį išdavė su jo geriausiu draugu, D. Bunkus pripažino, kad tai išsiaiškino pats.

„Pasisodinau ir paklausiau, ji atsakė „taip“. Pasakė tiesą.

Tuomet buvo sunku. Išduoti yra vienas dalykas, bet per vieną dieną prarasti savo mylimą moterį, vaiką ir geriausią draugą, visus tris. Tai gera bomba į vandenį“, – atskleidė D. Bunkus.

Paklaustas, kaip išgyveno skausmingas skyrybas, verslininkas teigė, jog ėmėsi visko. „Viską dariau. Užsidariau ir gėriau vienas, telefono ragelio nekeldamas.

Tu turi visa tai išgyventi, kaip šuo išsilaižyti, nes kitaip arba stogas nučiuoš, arba pridarysi kokių nesąmonių, arba prasigersi, nusižudysi“, – atviravo D. Bunkus.

Žinomas verslininkas prabilo ir apie kalbas dėl dukros Nicolės panašumo į krikšto tėvą, dabartinį V. Siegel vyrą Lauryną Suodaitį.

D. Bunkus pripažino, kad atliko tėvystės testą.

„Aš visa tai vertinu pragmatiškai ir paprastai. Geriau yra pasitikrinti, negu visą gyvenimą dvejoti. Taip, dariau testą. Jis parodė, kad turiu du vaikus.

Jeigu būtų parodę vieną, sakyčiau, kad turiu vieną. Kam save apkrauti nereikalingomis mintimis, kai tai kainuoja 200 Eur“, – pasakojo D. Bunkus.

Archyvų nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder