Vaida Štarė

Dėl pozavimo nuoga neteko darbo grožio chirurgijos klinikoje

Marketingo specialistė, dviejų dukrelių mama Vaida Štarė šį antradienio vakarą LNK laidoje „Bus visko“ prabils apie išskirtines savęs paieškas ir drąsą gyventi kitaip.

Žadą atimančiuose moters gyvenimo puslapiuose gausu ekstremalių patirčių, kardinalių pokyčių, išskirtinio vyrų dėmesio ir žiauraus kitų moterų pavydo.

Į jokius visuomenės apibrėžtus rėmus netelpanti sveiko gyvenimo būdo entuziastė ir „Porsche“ automobilių gerbėja V. Štarė tikrosios savęs ieškojo daugiau nei 10 metų.

Per tą laiką ji pabuvojo meilužės vaidmenyje, išgyveno skaudžias skyrybas su vyru ir itin sunkią pogimdyvinę depresiją, pateko į lėktuvo avariją, mėgavosi išskirtine prabanga Las Vegaso turtuolių pasaulyje ir ne kartą susidūrė su žiauria kitų moterų neapykanta.

Kadaise ji netgi pasiryžo apsinuoginti „Playboy“ žurnalo viršeliui, tačiau dėl to turėjo įveikti bet kokius galvoje egzistavusius barjerus.

„Visada truputį dirbau modeliu, pavadinkim, pozuodavau.

Pozavau ir Lietuvos fotomenininkui Romualdui Požerskiui, ir japonų fotomenininkui.

Tuometinis „Playboy“ redaktorius paskambino, sako, darom originalų viršelį su Algirdu Kaušpėdu, tai bus vienintelis viršelis su vyru „Playboy“ istorijoje visame pasaulyje, ir aš sutikau“, – „Bus visko“ laidoje šį antradienio vakarą 20 val. per LNK pasakos V. Štarė.

Nors Vaida galiausiai džiaugėsi visu kūrybiniu procesu ir galutiniu rezultatu, dėl šio savo gyvenimo sprendimo moteris buvo priversta palikti ne vienerius metus eitas aukštas pareigas grožio chirurgijos klinikoje.

„Man buvo pasakyta, kad aš savo pareigose negalėčiau sau leisti nuoga pozuoti „Playboy“.

Mat buvau antras žmogus klinikoje po savininko.

Tekdavo, aišku, ir elektroninius laiškus atsakinėti, į užklausas, mes tuo metu buvom vienintelė klinika Lietuvoje, kuri darydavo varpos didinimą ir teko atvirai susidurti su visom situacijom, vyriškomis bėdomis.

Tai davė daug tolerancijos, kad visokių žmonių yra, visokių bėdų yra.“

Vaida atvira – daugelis nustebtume sužinoję, kiek daug sėkmingų, turtingų ir puikiai atrodančių vyrų Lietuvoje susiduria su intymių vietų problemomis.

„Vyrai apsirengę, atletiški, supersportininkai, plačiais pečiais, siauru liemeniu, o vyriškas pasididžiavimas – 4 centimetrai...

Kaip tu jam gali gražiai pasakyti, kad mes galim jums padėti, bet jūs nenusiminkit, nes nesinori žmogaus įvaryti į kampą.

Buvau tarpininkas tarp daktaro ir kliento, truputį psichologas, nes turėjau viską gražiai pateikti, kad vyras nesijaustų įžeistas.“

Pasak Vaidos, mūsų tautietės taip pat turi daugybę kompleksų.

„Būdavo ir daug garsių moterų pas mus, scenos žvaigždžių ir dainininkių. Aš, būdavo, dirbdavau klinikoje, ir nueinu į vakarėlį ir esu vienintelė be silikoninės krūtinės.“

Vis tik galiausiai susidūrusi su kolegės apkalbomis dėl drąsaus sprendimo pozuoti „Playboy“ žurnalui,

Vaida suprato, jog grožio industrijoje praleido pernelyg daug laiko ir iš darbo nusprendė išeiti pati.

Vėliau su buvusiu sutuoktiniu ir dar vienu bendraminčiu ji įkūrė Lietuvos „Porsche“ automobilių klubą, kuriame sako taip pat patyrusi kitų moterų panieką.

Prabangių mašinų entuziastų antrosios pusės Vaidai dažnai pavydėjo dėmesio ir laiko, leisto kartu su vyrais.

Vaida Štarė: turėjau viską gražiai pateikti, kad vyras nesijaustų įžeistas:

Organizatorių nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder