Didžiausios moterų klaidos, dėl kurių vyras nustoja namuose viską daryti pats

Jeigu paklausite vyro, ką jis galvoja apie moterį, tai galima išgirsti, kad dažnai nesupranta jos. Vyrams kartais tikrai sunku suprati, kodėl moterys taip elgiasi vienoje ar kitoje situacijoje arba ko jos nori iš tikrųjų.

Archyvų nuotr.

Pora namuose.  Pixabay.com

Supratimas tarp lyčių – sudėtingas dalykas, beveik nepriklausantis nuo laiko ir vietos. Net auksines vestuves atšventę sutuoktiniai gali prisipažinti, kad gerai nesupranta vienas kito.

Žinoma, nereikia visu 100 procentų įlįsti į kito žmogaus kailį, bet bent klausyti, kai jis kalba – svarbu.

Moteris labai mėgsta savo partnrį įkvėpti veiksmams, stumti į sėkmę, padėti, kad tik jos vyras būtų pats geriausias. Tačiau ji mąsto kaip moteris, ir tuos akivaizdžius dalykus, kurie įkvėptų ją, vyras priima visai kitaip.

Kaip nereikia kalbėtis su vyru, jeigu norite pasiekti rezultato?

I klaida.

Vyras neskiria pagalbos nuo kontrolės.

Moters bandymai pasufleruoti, padėti ar tiesiog nurodyti, kokia tvarka ką daryti, priimami kaip faktas, kad ji žino, kaip reikia, ir kontroliuoja.

Iš mylimos moters ji virsta mokytoja, kuri diktanto metu žvilgčioja per petį.

Ar įsivaizduojate tokį siaubą? Tuo momentu žmogus sustingsta ir nebegali parašyti nė raidės.

II klaida.

„Padarysiu pati, tegul jam būna gėda“.

Ne, jam nebus gėda. Jam dabar bus logiška to nedaryti. Be to, „ar aš boba, ar ką?“... Vyras niekada nedarys to, su kuo susitvarko moteris. O moteris nori parodyti, kad ji gali daryti tą patį, ką ir vyras.

Kai kurios žaidžia su vyru, norėdamos parodyti, kad „aš ne tokia silpna kaip kitos“. Bet dažniausiai moterys stengiasi paprasčiausiai parodyti savo vyrui, kaip jį myli ir juo rūpinasi, todėl „vieną kartą“ padaro jo darbą už jį.

III klaida.

„Nusiminusi moteris – didžiausia bausmė“.

Kad parodytų savo neabejingumą, empatiją arba tai, kaip stipriai ji norėjo, kad vyras kažką padarytų, moteris nusimena. Pyksta ir liūdi, jeigu jis kažko nepadarė arba jam nepavyko, arba išėjo ne taip, kaip reikia.

Vyras suvokia tai kaip bausmę. Ir toliau jis pasistengs išvengti tokių situacijų arba apsirūpinti pasiteisinimais jų susidarymo atvejui ir daugiau niekada nieko panašaus nedaryti.

IV klaida.

„Geriau apskritai nebūtų daręs“

Jeigu vyras padarė blogai arba ne taip, kaip buvo suplanuota moters galvoje, jis sulauks jos susierzinimo arba priekaištų. Tada jis tikrai daugiau to nedarys.

Jis tai darė dėl savo moters, jis eikvojo savo jėgas ir laiką, o rezultatas – pasijuto esąs jos „nusivylimas‘.

V klaida.

Lyginimas su kitais.

Taip? Na, tada tegul jis ir daro. Pagal vyro mąstymą, jeigu tai yra jo moteris, vadinasi, jis ją užkariavo, jis jai yra pats geriausias. Kai moteris jį lygina su kitais ne jo naudai, tai ji tarytum suteikia pirmenybę kitam.

Tik moteris gali priversti pasitempti konkurencija, o vyrų – ne.

Kai jis lyginamas su kitais, jam viskas krenta iš rankų, pradingsta apskritai bet koks noras, ką nors daryti.

Archyvų nuotr.

Vyras namuose. Pixabay.com

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder