Dienos horoskopai sausio 3-ajai, pirmadieniui

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.42, leidžiasi 16.04. Dienos ilgumas – 07.22.

Šiandien – pirmoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Ožiaragio ženkle.

Protingos mintys:

„Mokyti to, kas naudos neduoda, – tai tik veltui burną aušinti“ (Mo Ti).

AVINAS.

Visą dieną uoliai darbuositės, stengdamiesi įtikti klientams ir darbdaviui. Išties bus nesunku atkreipti į save aplinkinių dėmesį ir įrodyti, ko esate verti. Neatsisakykite originalių pasiūlymų, tačiau viską planuokite racionaliai.

JAUTIS.

Tai turėtų būti diena, kuri jums leis geriau suvokti jūsų galimybes ir perspektyvas. Galite atlikti nemažai svarbių reikalų arba juos aptarti su profesionalais.

DVYNIAI.

Būsite psichologiškai įžvalgūs, linkę analizuoti. Galbūt planuosite gyvenimo permainą. Galimos kalbos apie paskolas, investicijas, bendrus verslo projektus ar pan.

VĖŽYS.

Diena bus labai produktyvi, jeigu tikslų siekti jums padeda patikimi žmonės. Tam tikra prasme juos patikrinsite. Turbūt pavyks naudinga linkme pakreipti aktualius reikalus.

LIŪTAS.

Dėl aktyvios veiklos diena pralėks kaip akimirka. Bus galimybių pasireikšti darbe. Pavyks išblaškyti abejones dėl jūsų patikimumo ir sugebėjimo vykdyti reformas. Pravartu skirti laiko ir lėšų sveikatos stiprinimui, išvaizdos gerinimui, augintiniams.

MERGELĖ.

Šiandieną gerai seksis įvairi veikla, o ypač kūrybinis darbas. Nestigs geranoriškumo, padvelks naujovėmis. Nuotykių troškulys irgi sustiprės. Domins įvairios pramogos, renginiai.

SVARSTYKLĖS.

Diena bus gana rami. Daug dėmesio skirsite vidiniam pasauliui, prisiminimams. Kartu su artimais žmonėmis galite aptarti vidinius šeimos reikalus, o galbūt ir šeiminio verslo planus. Tai turbūt neliks tuščiomis kalbomis.

SKORPIONAS.

Diena pasižymės draugiška atmosfera, noru bendrauti, flirtuoti, dalintis mintimis ir viltimis. Mokėsite įkalbėti reikalingus žmones, kad palaikytų jūsų sumanymus. Galite leistis į kelionę arba jai ruoštis, domėtis.

ŠAULYS.

Šiandien jausitės gana komfortiškai ir be įtampos tvarkysite numatytus reikalus. Regis, šiek tiek papilnės jūsų piniginė arba dabar sudarytas komercinis sandoris ateityje pasirodys naudingas.

OŽIARAGIS.

Šiandien gera bus ir darbuotis, ir linksmintis, svarbu kad tik būtų su kuo. Ši diena netinkama vienatvei, užsisklendimui tarp keturių sienų. Atsiras naujų reikšmingų planų, troškimų bei vilčių. Sudaryta sutartis ar duotas pažadas bus tvirtas.

VANDENIS.

Visą dieną būsite užsisvajoję, išsiblaškę. Reikalai judės lėtai, tačiau galimas meninis įkvėpimas, intuicijos proveržiai. Galite patirti paslaptingą gundymą.

ŽUVYS.

Visą dieną aktyviai bendrausite. Tikėtini įdomūs ir naudingi susitikimai, intriguojami pasiūlymai iš pažįstamų asmenų. Jums turbūt pavyks atskleisti savo kūrybiškąją ir romantiškąją asmenybės pusę.

Geros dienos!

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder