Dienos horoskopai sekmadieniui

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.25, leidžiasi 16.37. Dienos ilgumas – 08.12.

Šiandien – paskutinė Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Vandenio ženkle.

Protingos mintys:

„Nelaimė atveria sielą spinduliams, kurių nepastebi gerovė“ ( Ž. B. Lakorderas).

AVINAS.

Gali būti, kad ieškosite naujų galimybių pritaikyti savo sugebėjimus, kitaip bendrauti su aplinkiniais. Jūs elgiatės teisingai, tačiau kiti tai ne iš karto įvertins.

JAUTIS.

Šiandien būsite nusiteikę tvarkyti ūkinius reikalus bei rūpintis įvaizdžiu, sveikata. Palanku imtis kažko naujo, ypač jei nesate patenkinti savo išvaizda ar gyvenimo būdu. Turbūt kils minčių, kaip tai patobulinti.

DVYNIAI.

Šiandien galite imti iniciatyvą į savo rankas, teikti pasiūlymus, megzti pažintis. Regis, bendrausite su įdomiais, kūrybingais žmonėmis. Arba ypač dėmesingi būsite vaikams, mylimiesiems.

VĖŽYS.

Šiandien užplūs emocijos, nerimas ir sentimentalūs prisiminimai. Su artimaisiais galite pyktis dėl neapgalvotų išlaidų, skonių skirtumo. Verčiau skleiskite šilumą vaikams, artimiesiems, kartu pašeimininkaukite virtuvėje, pasmaližiaukite.

LIŪTAS.

Regis, jus užlies energija, skatinanti veikti, bendrauti, kurti. Regis, nepakenks netgi didesni emociniai ir informaciniai krūviai. Tačiau jūsų dienotvarkę gana aktyviai reguliuos artimieji ir draugai.

MERGELĖ.

Tai gali būti produktyvi ir komfortiška diena. Visus nesklandumus, kilusius bendraujant, sugebėsite išspręsti be ypatingų pastangų. Gali kilti idėjų, kaip jaukiau ir gražiau susitvarkyti savo buitį.

SVARSTYKLĖS.

Šiandien ne su visais rasite bendrą kalbą bei sutarimą. Jūsų poreikiai, pasirinkimai kitiems gali atrodyti nekuklūs, ne pagal galimybes. Nepaisant to, jūsų rizika gali pasiteisinti.

SKORPIONAS.

Šiandien jums pravartu atsiriboti nuo bet kokio šurmulio, jeigu norite gerai atlikti mąstymo reikalaujantį darbą, susirasti reikalingos informacijos ir susikaupti jos analizei.

ŠAULYS.

Dėmesio sulauksite iš draugų, pažįstamų ar gerbėjų. Galite būti pakviesti į proginį vakarėlį, visuomeninį renginį ar šiaip bendraminčių susibūrimą. Kur benueitumėte, būsite pastebėti.

OŽIARAGIS.

Ne apie pramogas, o apie darbus, karjerą, politiką šiandien suksis jūsų mintys. Kaip tik dėl to šis vakaras gali netekti didelės dalies romantikos ir sugadinti nuotaiką artimam žmogui.

VANDENIS.

Regis, jus lydės sėkmė, kad ir ko imsitės. Galite padaryti įspūdį žmonėms, kurie jums atrodo reikšmingi, sublizgėti pasisakymais ar talentais. Arba žymiai praplėsite savo akiratį, semdamiesi patirties ir žinių iš kitų.

ŽUVYS.

Įtempta, bet įdomi diena. Bendraudami pasistenkite girdėti pašnekovus ne tik tiesiogiai, bet ir „tarp eilučių“. Derėtų nepasiduoti abejotinoms manipuliacijoms, jeigu pradėsite įtarti, kad jų esama.

Geros dienos!

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder