Dienos horoskopai trečiadieniui

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.41, leidžiasi 16.07. Dienos ilgumas – 07.26.

Šiandien – trečioji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Ožiaragio ženkle.

Protingos mintys:

„Dažniau naudokis ausimis negu liežuviu“ (Seneka).

AVINAS.

Būsite veiklūs, gerai jausitės kolektyve, minioje. Tikriausiai nekantriai lauksite kažkokio įvykio. Regis, įdomių ir netikėtų naujienų sužinosite iš pokalbių, spaudos ar reklamos. Galite užmegzti intriguojamą pažintį.

JAUTIS.

Namų, šeimos reikalai arba kažkokios viešos situacijos gali sukelti emocinių išgyvenimų, nerimo. Nesivelkite į debatus, jeigu tam nėra būtinybės. Išlaikykite gerą įvaizdį – jis daug lems. Tiktų skirti laiko virtualiai romantikai.

DVYNIAI.

Diena turėtų būti nuotaikinga, kupina įspūdžių. Vilios tolimos kelionės, domins globaliniai dalykai. Galite patirti nekasdienių akimirkų. Seksis ruošti publikacijas, rašyti, mokytis.

VĖŽYS.

Regis, mėginsite realizuoti naudos arba meilės nuotykių alkį. Verčiau nesitikėkite lengvo praturtėjimo, venkite abejotinų būdų populiarumui pelnyti. Stiprinkite saitus su artimais žmonėmis, vaikais.

LIŪTAS.

Nerimą jums kels konkurentai. Visgi, jeigu sau ir kitiems nesugadinsite nuotaikos, galėsite tikėtis neblogos dienos. Iš aplinkinių nereikalaukite neįmanomų dalykų.

MERGELĖ.

Regis, pajusite energijos gūsį, pažvalėsite, tapsite darbingesni. Galbūt tam turės įtakos komplimentas, dovana, jūsų ar jūsų vaiko talento ar originalumo įvertinimas ir pan.

SVARSTYKLĖS.

Gerai praleisite laiką su patraukliais jums žmonėmis. Parodykite inciatyvą, jeigu trokštate su kažkuo susipažinti, paskirti pasimatymą. Galbūt susidomėsite nauja veikla ar negirdėta informacija.

SKORPIONAS.

Įtampą kels mintys, susijusios su karjera, politika. Būkite tolerantiškesni kitokiai nuomonei, neaštrinkite nesutarimų. Kad prisitaikytumėte, gali tekti tam tikra prasme perorientuoti save, keisti elgesio stilių ar įpročius.

ŠAULYS.

Palanku pasirodyti visuomenėje, vykti į svečius ar pasikviesti ką nors pasisvečiuoti. Lengvai megsite reikalingus ryšius, teiksite ar imsite interviu. Galima gera naujiena.

OŽIARAGIS.

Šiandien gali atsirasti proga papildomai užsidirbti arba susidoroti su šeiminiais rūpesčiais. Popietė žada ir kitų netikėtumų, pramogų. Būsite nusiteikę palepinti artimuosius.

VANDENIS.

Nelaukto pasiūlymo galite tikėtis iš pažįstamo asmens. Per ilgai nedvejokite, ypač jei neturite ko prarasti. Patirsite, kas yra įdomus bendravimas. Tačiau nepasiduokite spaudimui imtis to, kas jums netinka.

ŽUVYS.

Nepradėkite didelių ūkio darbų, nes nepajėgsite jų atlikti. Tiktų pasyviai ilsėtis, teikti labdarą, romantiškai bendrauti. Ypač rūpinkitės sveikata, higiena, išvaizda. Venkite svaigalų.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder