Draugas atskleidė: Lisa Marie Presley turėjo griežtus nurodymus dėl savo laidotuvių

Vienintelė Elvio dukra nenorėjo, kad jos paminklas būtų niūrus.

Kai sausio 12 d. mirė Lisa Marie Presley, vienintelė rokenrolo legendos Elvio Presley dukra, tai buvo šokas. 54 metų moteris buvo skubiai nugabenta į ligoninę su sustojusia širdimi ir mirė praėjus vos kelioms valandoms, pranešė "Today".

Lisos Marie motina Priscilla Presley patvirtino šią žinią pareiškime, pavadinusi savo dukrą "aistringiausia stipria ir mylinčia moterimi, kokią kada nors pažinojau".

Šeima prašė užtikrinti privatumą po netekties, tačiau, pasak artimo draugo, kalbant apie laidotuves, dainininkė ir dainų autorė turėjo savų planų.

Skaitykite toliau ir sužinokite, ko Lisa Marie norėjo savo laidotuvėms.

Ji nenorėjo, kad apeigos būtų liūdnos

Interviu "Entertainment Tonight" artimas Lisos Marie draugas ir "Elvis Presley Enterprises" prezidentas Džoelis Veinshankeris patvirtino, kad ji norėjo būti palaidota Elvio Gracelando valdose Memfyje, Tenesio valstijoje.

Ji taip pat norėjo, kad pamaldos būtų gyvenimo šventė, kaip ir dvaras yra jos tėvo šventė.

"Graceland" - tai Elvio gyvenimo šventimas, ir mes tą patį padarysime Lizai", - sakė jis leidiniui prieš sausio 22 d. apeigas.

"Ji turėjo daug minčių apie tai, kokios bus jos laidotuvės. Nebuvo jokių abejonių, kad ji norėjo būti palaidota "Graceland".

Kalbant apie renginio toną, Lisa Marie, pasak Veinshankerio, turėjo daugiau sąlygų.

"Vienintelis dalykas, kurį ji pasakė, buvo: "Tik nepadarykite to liūdno", - prisiminė Veinshankeris.

"Ji norėjo, kad tai būtų šventė, tokia ji ir bus".

Lisa Marie paprašė būti palaidota šalia mirusio sūnaus

Pasak Veinshankerio, Lisa Marie norėjo būti palaidota šalia savo sūnaus Benjamino Keouho, kuris nusižudė 2020 m. būdamas 27 metų. B. Keoughas palaidotas Gracelande, šalia savo senelio.

"Kadangi jos sūnus mirė, nebuvo jokių abejonių, kad ji norėjo būti palaidota šalia savo sūnaus, - sakė Weinshankeris "Entertainment Tonight".

Remiantis "Graceland" pranešimu spaudai, Lisa Marie buvo palaidota dvaro Meditacijos sode. Gyvenimo pagerbimo ceremonija buvo atvira visuomenei, o į jos paskutinio poilsio vietą vyko procesija.

Veinshankeris sakė, kad paskutinės Lizos Marijos dienos nebuvo liūdnos.

Veinshankeris sakė, kad prieš mirtį Lisa Marie buvo laimingiausia, kokią jis ją matė po sūnaus mirties.

"Tai buvo neabejotinai geriausia savaitė jos gyvenime po Benjamino mirties, - sakė jis.

"Ji buvo laiminga. Buvau su ja kelias dienas Graceland'e prieš jos tėvo gimtadienį sekmadienį, 8-ąją. Ji puikiai leido laiką. Po ceremonijos ji valandų valandas stovėjo, dalijo autografus, fotografavosi. Ji nenorėjo išeiti, kol paskutinis žmogus nebuvo patenkintas".

Lisa Marie taip pat dalyvavo sausio 10 d. vykusioje "Auksinių gaublių" įteikimo ceremonijoje, kur "puikiai praleido laiką", sakė Veinshankeris, pažymėdamas, kad ji džiaugėsi, jog aktorius Ostinas Butleris laimėjo apdovanojimą už jos tėvo vaidmenį Bazo Luhrmanno 2022 m. filme "Elvis".

Anksčiau ji išreiškė, kokį įspūdį jai padarė filmas, tviteryje rašydama, kad Butleris "nuostabiai nukreipė ir įkūnijo mano tėvo širdį ir sielą", o jo vaidybą pavadino "beprecedente ir KONKREČIAI atlikta tiksliai ir pagarbiai".

Lisa Marie sakė, kad aktorius nusipelnė "Oskaro" - filmas pelnė aštuonias "Oskaro" nominacijas, įskaitant geriausio aktoriaus Butlerio nominaciją.

Lisą Marie Presley išgyveno trys jos vaikai: 33 metų Riley Keough ir 14 metų dvynės Harper ir Finley Lockwood. Ir, anot Weinshankerio, neabejotinai būtent jie paveldės "Graceland", nepaisant gandų apie prieštaringą paveldėjimo planą.

"Prieš Elviui mirštant jis norėjo užtikrinti, kad Lisa Marie gautų namus, gautų turtą. Jis buvo perduotas į fondą. Tas fondas per daugelį metų buvo atnaujinamas ir Lisa neabejotinai norėjo, kad jį perimtų jos vaikai", - sakė jis.

"Riley, šiuo metu - nes Riley yra pilnametė, - taigi vieną dieną Harper ir Finley taip pat. Tai jų namai. Taip buvo visada. Tai Elvio namai. Tai Lizos namai. Be jokios abejonės, tai bus Riley namai."

Kalbėdamas apie Lisa Marie pagerbimą Greislende, Veinshankeris patvirtino, kad jau yra jai skirta ekspozicija. Kol kas nebuvo svarstoma galimybė ją išplėsti po jos mirties.

"Gracelandas" žmonėms teikia didelį džiaugsmą, todėl apie tai negalvojame verslo požiūriu, - sakė jis "Entertainment Tonight".

"Esu tikras, kad kada nors pagalvosime, ką dar galėtume čia padaryti Lizai, bet dabar viskas skirta jai pagerbti ir švęsti."

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder