Dviratis ilgiau išlaikys puikią pirminę savo būklę, jei…

Kad jūsų dviratukas jums tarnautų labai ilgai ir, kad galėtumėte mėgautis kokybiškomis kelionėmis, nepamirškite tinkamai pasirūpinti savo transporto priemone. Taigi, tai padaryti ne taip jau ir sudėtinga, tereikia laikytis vos kelių paprastų įžvalgų.

Dviračiu važinėkite tik tose erdvėse, kurioms jis ir yra skirtas

Miesto dviratis nėra pats geriausias pasirinkimas, norint važinėtis nelygiais miško takeliais, o kalnų dviratis – nepritaikytas kelionėms mieste.

Jei dviračiu važinėsite tomis erdvėmis, kurioms jis nėra skirtas, tai ne tik paspartinsite nusidėvėjimo tikimybę, bet ir padidinsite traumų riziką.

Tad vienas svarbiausių patarimų, kurio verta paisyti, norint, kad dviratis ilgai išsaugotų savo puikią būklę, yra toks: nevažinėkite juo tose erdvėse, kurioms jis nėra skirtas.

Nepamirškite uždengti savo dviratuko

Jei dviračiu nesiruošiate naudotis ilgesnį laiką, tai naudinga jį apdengti. Šiam tikslui puikiai tiks dviračio uždangalas, kuris patikimai apsaugos jūsų transporto priemonę nuo įvairių aplinkos veiksnių (dulkių, purvo, lietaus ir t.t.) bei smulkių įbrėžimų.

Dviratis išliks švarus ir estetiškas, o vos tik nudengus užvalkalą – bus paruoštas kelionei. Užvalkalai pasiūti iš specialių, tvirtų audinių.

Rudenį bei žiemą – plaukite dažniau

Lietus, purvas, druska – visi šie elementai lemia, kad jūsų dviratis šaltuoju periodu greičiau taps nešvarus. Tad orams atvėsus, dažniau plaukite bei valykite šią transporto priemonę, valymo procesui skirkite daugiau dėmesio bei laiko, naudokite specialias priemones, kurios leis lengvai pašalinti druską, tačiau nepažeis dviračio.

Vos keli paprasti patarimai padės išlaikyti puikią dviračio būklę. Nevažinėkite dviračio tose erdvėse, kurioms jis nėra pritaikytas; naudokite apdangalą, kuris apsaugos transporto priemonę nuo purvo ar lietaus, o atėjus rudeniui bei žiemai – dažniau valykite ir plaukite, nepamirškite specialių priemonių druskoms pašalinti. 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder