Eglė Straleckaitė

Eglė Straleckaitė – apie santuoką su krepšininku: „Žiūrint, kas vyksta aplink, liūdna“

Eglė Straleckaitė – viena mylimiausių visų laikų Lietuvos šokėjų, šiandien jau baigusi profesionalią karjerą, bet šokiu užkrėtusi visą savo gimtą Kauną – nuo darželiuose besilankančių vaikučių iki solidaus amžiaus moterų, į Eglės šokių pamokas einančių lyg į terapiją.

Organizatorių nuotr.

Ir nors profesiniame moters kelyje didelių pokyčių nėra, nes Eglė mėgaujasi nuo vaikystės puoselėto sporto rezultatais, asmeniniame gyvenime pastaraisiais metais įvykių netrūko.

LNK laidos „Bus visko“ filmavime Eglė pasakojo ne tik apie darbus, bet ir asmeninį gyvenimą bei prieš dvejus metus įvykusią santuoką su krepšininku Dominyku Domarku.

„Kol kas galiu tik pasidžiaugti santykių lengvumu, supratimu, bendrais interesais, bendrais pomėgiais ir tikrai gražiu laiku, nors, nepaisant to, tikrai būna visko.

Žiūrint, kas vyksta aplink, liūdna, kad tiek daug santykių subyra, taip greitai viskas keičiasi. Todėl nesinori sudievinti. Visi mes realūs žmonės su savo minusais ir pliusais.

Todėl nereikia labai kažko čia idealizuoti“, – sako Eglė.

Pastaraisiais metais Eglės vyrui teko būti legionieriumi ir žaisti užsienyje.

„Esu iš tų žmonų, kurios nevažiuoja paskui. Ir dėl to, kad man labai svarbu yra dirbti tai, ką aš noriu pati dirbti. Dėjau daug pastangų bei ilgai kūriau tai, ką dabar turėčiau pati, kad galėčiau dirbti savo mylimą darbą, turėti savo studiją.

Gal ir būtų įdomu kartais pasibandyti žmonos, kuri važiuoja paskui ir augina vaiką, rolę ir daugiau laiko leidžia kaip namų šeimininkė. Tačiau nemanau, kad man tai būtų lengva.

Man būtų sunkiau laiką leisti namuose nei dirbti.“

Eglė prabilo ir apie santykius su tėvais, kurie yra puikūs. Su mama jos kartu dirba Eglės Straleckaitės šokių studijoje, o pas tėtį žinoma šokėja lanko boksą.

„Daug kas sako – tu tokia moteriška. Bet sporte, kur reikia kentėti, kur yra kažkiek skausmo, esu beprotė.

Man patinka nuovargis, man patinka, kai skauda raumenis, man patinka daryti tai, ko iš manęs niekas nesitiki.

Boksas man yra atsvara moteriškumui ir visiems blizgučiams, su kuriais yra siejami šokiai.“

Kaip Eglės šeima jautėsi laukdama Eglės vyro, prasidėjus karui vykstančio namo iš Ukrainos? Kodėl Eglė kritiškai žiūri ir į savo dukrytės talentus?

Organizatorių nuotr.

Ko iš jos šeimos galėtų pasimokyti kiekvienas Lietuvos žmogus? Laida „Bus visko“ šį antradienio vakarą, 20 val. per LNK.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder