Kuklus Arūno Dulkio tikslas - nenumarinti pacientų

Elito naujienos: Kuklus Arūno Dulkio tikslas - nenumarinti pacientų

„Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys atskleidė sveikatos apsaugos reformos tikslą. Pasirodo, jis labai paprastas - siekti, kad pacientai nenumirtų ir, po apsilankymo gydymo įstaigoje, dar galėtų kvėpuoti.

Žodžiu, jei Dulkys ir jo valdoma sistema bus bent šiek tiek geresni už Giltinę, tiek ir užteks." , - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios" „Elito naujienose".

Pristatydamas Seime su reforma susijusių įstatymų paketą, Dulkys pats uždavė klausimą: „koks mūsų tikslas, kam reikia pokyčių".

Ir atsakė: „jei atvirai kalbant - nesirgti, nenumirti".

Dar pridūrė, kad po susitikimo su sveikatos apsaugos sistema žmogus turi ne tik kvėpuoti, bet ir kuo greičiau sugrįžti į namus, darbą.

Taigi viskas labai paprasta ir nėra čia ko ginčytis. Juk niekas nepaneigs, kad sveikatos apsaugos tikslas yra būtent toks - siekti, kad pacientai nesirgtų ir nemirtų.

Jei pacientas, išėjęs iš ligoninės, vis dar kvėpuoja, irgi sveikintina. To taip pat niekas nepaneigs.

Tiek Dulkiui ir užtenka. Visgi įdomu, koks sveikatos apsaugos sistemos tikslas buvo anksčiau, iki Dulkio? Ar buvo siekiama, kad pacientai susirgtų ir numirtų?

Gal visi stengėsi, kad jie nustotų kvėpuoti? Lyg ir ne. O jeigu ne, tai kam visas tas šaršalas ir kam, išskyrus patį Dulkį, ta reforma apskritai reikalinga?

„Vakaro žinios" „Elito naujienos"

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder