Viktoro Uspaskicho batai Andriui Mazuroniui bus didoki

Elito naujienos: Viktoro Uspaskicho batai Andriui Mazuroniui bus didoki

Seimūnas Andrius Mazuronis paskelbė, kad yra pasiryžęs pakeisti Viktorą Uspaskichą Darbo partijos pirmininko poste. Kartu Mazuronis pareiškė, jog nuo šiol tai nebus vieno lyderio partija.

Gerai, kai žmogus supranta, kad nėra gimęs būti lyderiu ir nebando šokti aukščiau bambos, - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios“ Elito naujienose.

Kai anglakalbiai sako, kad kažkas yra pasiruošęs užpildyti kito žmogaus batus, tai reiškia, kad tas kažkas bandys užimti jo vietą.

Darbo partijoje užimti Uspaskicho vietą taikosi Mazuronis.

Tik klausimas, ar jam tinka posakis apie batus. Panašu, pats Mazuronis supranta, kad Uspakicho batai jam gerokai per dideli.

Paskelbęs apie ketinimus kandidatuoti į pirmininko postą, seimūnas iškart apsidraudė, pradėjo postringauti apie būtinybę pakeisti mąstymą.

Atseit anksčiau buvo aiškus lyderis, o dabar jau nebus.

Lyderiais neva bus visi.

Panašios kalbos dažniausiai reiškia, kad lyderio apskritai nebus, tik daug mažų lyderiukų su Mazuroniu priešakyje. Jei taip ir atsitiktų, Andrius pratęstų šeimos tradicijas.

Prieš septynerius metus Darbo partijos pirmininku tapo jo tėvas Valentinas.

Jis trumpai papirmininkavo, gavosi šnipštas, ir tada visi suprato, kad vienas Viktoras praverčia labiau už mažų lyderiukų būrį.

Archyvų nuotr.

Arūno Cironkos koliažas

„Vakaro žinių" Elito naujienos

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder