Emily Ratajkowski įsiamžino šokdama be liemenėlės

(1)

Emily Ratajkowski šokdama be liemenėlės ir vilkėdama trumpus marškinėlius išryškino savo tikrai pastebimą svorio kritimą po skyrybų, - dailymail.co.uk.

Emily Ratajkowski ketvirtadienį pasidalijo gundančiu vaizdo įrašu, kuriame ji šoka be liemenėlės.

31 metų amerikiečių modelis įsitraukė į "TikTok", kad pademonstruotų savo figūrą, kai šoko pagal brazilišką melodiją "Tubarão Te Amo".

Emily vaizdo įrašas su prierašu "tik tuo atveju, jei kada nors nuvyksiu į Braziliją" pradžiugino gerbėjus ir greitai viršijo du milijonus peržiūrų.

Vaizdo įraše aktorė pademonstravo savo stangrias kūno formas. 

Prie šio drabužio ji priderino tamsiai mėlynas sportines kelnes ir pasipuošė subtiliais sidabriniais auskarais su kabliukais.  

Emily vaizdo įrašas pasirodė praėjus vos kelioms dienoms po to, kai žvaigždė išsamiai papasakojo apie savo "tikrai baisų" svorio kritimą, kurį ji patyrė po to, kai pateikė skyrybų prašymą su Sebastianu Bear-McClard'u dėl kaltinimų neištikimybe.  

sia "Saturday Night Live" žvaigžde Pete'u Davidsonu, toliau pažymėjo, kad nuo to laiko ji "priaugo svorio". 

Man tai labai keičia žaidimą ir padeda sužinoti, kad esu laiminga, - paaiškino "Vogue" viršelio mergina savo svečiui, libaniečių kilmės amerikiečių pornožvaigždei Miai Khalifai.

Nors pokalbio metu ji aiškiai nenurodė, dėl ko jai "labai blogai", ketverius metus trukusios santuokos pabaiga atėjo po to, kai buvo pareikšta, kad jos išsiskyręs vyras buvo neištikimas.

Liepos mėnesį vienas šaltinis "Page Six" teigė, kad "Good Time" prodiuseris apgaudinėjo: "Taip, jis apgaudinėjo. Jis serijinis neištikimasis. Tai bjauru. Jis yra šuo.

Buvusieji: Emily vaizdo įrašas pasirodė praėjus vos kelioms dienoms po to, kai žvaigždė papasakojo apie savo "tikrai baisų" svorio kritimą, kurį patyrė po skyrybų su Sebastianu Bear-McClard.
 

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder