Emily Ratakowski

Emily Ratakowski, po bučinio su Harry Stylesu, sukritikavo vyrus

31 metų amerikiečių modelis Emily Ratakowski sukritikavo vyrus po gandų apie romaną su Harry Stylesu. Apie tai rašo dienraštis "The Daily Mail".

Jauna mama, kuri taip pat yra prabilusi apie savo norą susilaukti dar vieno vaiko, mano, kad ji gali nerasti vyro, kuris būtų vertas kartu su ja auginti vaikus.

Todėl lenkų ir žydų kilmės podiumo žvaigždė ateityje planuoja pasidaryti dirbtinio apvaisinimo procedūrą, kad galėtų įgyvendinti savo svajonę apie motinystę.

Per naują klausimų ir atsakymų sesiją su gerbėjais po viešo bučinio su Harry Stylesu Ratakowski atskleidė planus trisdešimtmetės pabaigoje užšaldyti savo kiaušinėlius, kol bus pasiruošusi peržengti slenkstį ir susilaukti vaikų.

Visų pirma modelis atvirai kalbėjo apie savo baimes, kad vaikų turėjimas susilpnins jos galimybes susirasti tinkamą vaikiną.

Tačiau pasikalbėjusi su "labai garsia drauge ir daugeliu seserų" Emily Ratakowski gavo reikiamą patikinimą, kad kūdikio turėjimas vyrų nesustabdys.

Praėjus keliems mėnesiams po skyrybų, Emily dabar supranta, kad jos draugė buvo teisi.

Organizatorių nuotr.

Emily Ratakowski su buvusiu vyru / Nuotrauka: Emily Ratajkowski/Instagram

"Pasakysiu, kad yra vyrų, kurie labiau gerbia mano šeimą, t. y. mane ir Sly, bei mūsų santykius, ir supranta tai labiau nei kiti.

Ir tai man yra didžiulis skirtumas.

Pavyzdžiui, jei įvertini mano, kaip motinos, gyvenimą ir laiką, kurį praleidžiu su Sly, ir tai, kad jis yra numeris 1, tarsi laimi labai daug taškų."

Vėliau Ratakowski pažymėjo, kad vyro veiksmus dažniau lėmė jo seksualinio pasitenkinimo troškimas, o ne loginiai sumetimai.

Pavyzdžiui, nors tai, kad vyras turi vaikų, gali būti lemiamas veiksnys, ar moteris eis su juo į pirmąjį pasimatymą, vyrui tuo metu rūpės tik jo jausmai potencialiai pasimatymo draugei, nesvarstant apie tai, kad ji turi vaikų.

Ji pridūrė:

"Man gaila tai sakyti - vyrai mąsto savo genitalijomis. Jie tiesiog nėra tokie pažangūs."

Tada Emily Ratakowski išsamiai papasakojo apie savo sprendimą vienai susilaukti kūdikio ir auginti jį be tėvo.

Savo gerbėjui ji paaiškino, kad nors ir nepropaguoja vienišos motinystės, tačiau nori, kad moterys žinotų, jog vyro meilė vėliau neturėtų būti lemiamas veiksnys, lemiantis, ar turėti vaikų, ar ne.

Organizatorių nuotr.

Emily Ratakowski su sūnumi / Nuotrauka: W Magazine

Primename, kad Emily Ratakowski su sūnumi laiką leido Tokijuje.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder