Erika Vitulskienė: jei būtų mano valia, Motinos diena per metus būtų ne viena

Verslininkė, žinoma nuomonės formuotoja Erika Vitulskienė Motinos dieną dar nuo vaikystės ir darželio laikų atsimena tik šviesiausiomis spalvomis.

Ji visada mielai įsitraukdavo į rankdarbių, kuriuos su bendraamžiais gamindavo savo mamoms pasveikinti, darymą, o dabar jau pati sulaukia sentimentalių, rankų darbo dovanų nuo savo dviejų sūnų – Ajaus ir Herkaus.

Moteris pabrėžia, kad tik pati tapusi mama iki galo suvokė, kiek daug pastangų jos mama turėjo įdėti, kad Erika augtų linksmas, mylimas ir laimingas vaikas.

Netrūksta gėlių ir dėmesio

„Motinos diena man – viena gražiausių metų švenčių, drąsiai ją rikiuočiau greta Kalėdų ir Velykų. Man tai – labai jautri, graži diena, atnešanti daug gerų emocijų.

Jei būtų mano valia, motinos dienų per metus būtų daugiau nei viena, kad visi spėtume praleisti pakankamai laiko su savo artimaisiais, parodyti meilę ir padėkoti savo mamoms už tą neaprėpiamai didžiulį, vertingą kasdienį darbą ir rūpestį“, – savo mintimis dalijasi E. Vitulskienė. 

Moteris sako, kad niekada savo vaikams nekelia ypatingų lūkesčių, kaip norėtų paminėti Motinos dieną, tačiau ji visada būna šviesi, kupina netikėtų staigmenų.

„Pačios geriausios tos šventės, kai gali skirti dėmesio, laiko pabūti kartu. Kartais dėl darbų ilgiau negaliu aplankyti savos mamos, kartais nepavyksta susitikti ir per šią šventę, bet būtinai kompensuoju tokį praradimą ir grįžtu, skiriu laiko jau vėliau ir pasveikinu“, – atskleidžia Erika.

Paklausta, kas labiausiai siejasi su Motinos diena, ji įvardija gėles ir maistą. Jos vyras kartu su vaikais nepraleidžia galimybės palepinti pietumis ar vakariene, o gėlių tądien netrūksta nei jos, nei mamos namuose.

 Laukia ypatinga šventė gamtoje

Žinoma moteris šiemet planuoja Motinos dieną sutikti itin gausiame giminių ir artimųjų rate, viliasi gero oro ir nori šventę surengti lauke.

„Važiuosime pas gimines, mamų ten bus labai daug, tikimės švęsti gamtoje. Planuojame pikniką, neabejoju, kad bus daug gėlių ir dekoracijų – jos man svarbios ir leidžia sukurti šventinę nuotaiką.

Maisto ruošimą dalysimės tarpusavyje, o mano giminės moterys paprastai itin pasistengia su desertais – kepa juos namuose ir išskirtinai, šventiškai dekoruoja“, – pasakoja E. Vitulskienė.

Ji prideda, kad į pasiruošimą šventei mielai įsitraukia ir vaikai, o jaunėlis noriai padeda ir gaminti maistą.

IKEA interjero dizaino skyriaus vadovė Eimantė Nemanė sako, kad Motinos dienos ar bet kurios kitos šventės proga rengiant pikniką lauke, jam pasiruošti nėra sudėtinga.

Pasirinkus tinkamus indus bei maisto pakavimo būdus, iškyla gryname ore bus vienas malonus rūpestis. Patarčiau pasirinkti tvirtais dangteliais uždaromus maisto indelius, kad jie būtų patogūs ne tik saugiai vežantis maistą iš namų, bet ir puikiai tiktų užkandžių ar desertų pateikimui.

Jei norite daugiau žaismingumo ir spalvų, galite rinktis spalvotus indelius, jei daugiau elegantiškumo – stiklinius, skaidrius.

Atkreipkite dėmesį, kad stikliniai indeliai paprastai atrodo gražiau, lengviau pamatyti, koks maistas viduje. Kai kuriuos užkandžius galite dėti į pakartotinai užspaudžiamus maišelius“, – sako E. Nemanė. 

Dalį produktų ar indelių galima pakuoti į specialius maisto šaltkrepšius – jie ne tik patogūs nešti, bet ir leidžia maistą ilgiau išlaikyti šviežią, palaiko reikiamą produktų temperatūrą.

Jei planuojate karšto patiekalo gaminimą, apsvarstykite tokius patiekalų receptus, kuriuos galėtumėte pakuoti maisto termose.

Nepamirškite šventinių dekoracijų

IKEA interjero dizainerė dalijasi keliomis nedaug kainuojančiomis gudrybėmis, pridėsiančiomis komforto iškylaujant gamtoje: padėklas arba kelis eurus kainuojantis sulankstomas serviravimo staliukas  nepamainomas iškylaujant gamtoje ir serviruojant gėrimus.

Tačiau jeigu šventėje bus vyresnių žmonių, vertėtų pasiimti sulankstomų kėdžių ar nedidelių taburečių – tuomet jiems bus patogiau mėgautis buvimu lauke.

Rengiantis piknikui, ji ragina nepamiršti ir šventinę nuotaiką kuriančių  atributų: nešiojamo garsiakalbio muzikai, įvairių lauko šviestuvų, lempučių, veikiančių su baterijomis; saugių naudoti LED žvakių specialiai lauko sąlygoms skirtų pagalvėlių, pledukų.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder