"Forbes": futbolo žvaigždės dominuoja geriausiai apmokamų sportininkų sąraše

"Forbes" metiniame sąraše teigiama, kad 2022 m. futbolas vėl karaliavo, kai reikėjo papildyti kišenes... Cristiano Ronaldo, Lionelis Messi ir Kylianas Mbappé uždirbo daugiausiai pinigų iš visų sportininkų, o LeBronas Jamesas ir Stephenas Curry papildė geriausiųjų penketuką.

Pirmoje vietoje yra 38 metų C. Ronaldo, kuris lapkričio mėn. išsiskyrė su "Manchester United" ir sausio mėn. prisijungė prie Saudo Arabijos "Al Nassr" komandos. Per pastaruosius 12 mėnesių superžvaigždė aikštėje ir už jos ribų iš viso susižėrė 136 mln. dolerių.

Antroje ir trečioje sąrašo vietose atitinkamai atsidūrė Messi ir Mbappé.

L. Messi uždirbo 130 mln. JAV dolerių.

24-erių M. Mbappé - vienintelis jaunesnis nei 30 metų sportininkas, patekęs į pirmąjį dešimtuką - susižėrė 120 mln. dolerių.

King James vėl patenka į penketuką - jis yra ketvirtas sąraše ir uždirbo 119,5 mln. dolerių.

Tuo tarpu Stephas Curry (100,4 mln. JAV dolerių) ir Kevinas Durantas (89,1 mln. JAV dolerių) yra vieninteliai du kiti NBA žaidėjai, patekę į dešimtuką.

Canelo Álvarezas yra vienintelis boksininkas, patekęs į dešimtuką. Meksikiečių kilmės kovotojas uždirbo 100 milijonų JAV dolerių, mušdamas varžovus ringe... ir dar 10 milijonų JAV dolerių už varžybų ribų.

Du didžiausi golfo žaidėjai Dustinas Johnsonas ir Philas Mickelsonas įrodė, kad pinigai yra tikri... Dustinas Johnsonas uždirbo 107 mln. dolerių, o Philas - 106 mln. dolerių.

Galiausiai, Rogeris Federeris - per savo karjerą laimėjęs 20 Didžiojo kirčio vyrų vienetų varžybų titulų - jį išlaikė savo sporto šakoje... nes jis buvo vienintelė teniso žvaigždė, patekusi į dešimtuką, uždirbusi 95,1 mln. dolerių.

"Forbes" sudarytas geriausiai apmokamų sportininkų sąrašas visada sukelia diskusijas apie tai, kas yra didžiausios sporto žvaigždės...

Ir kaip sakė Jay-Z: "Vyrai meluoja, moterys meluoja, skaičiai nemeluoja!"

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder