Fotografė Anna Moon apie įkalinimą vyro namuose, iškreiptus sutuoktinio seksualinius poreikius ir veiksmo filmą primenantį pabėgimą iš Egipto

(1)

Fotografė Anna Moon šiandien rašo naują savo gyvenimo puslapį, nes ankstesnis priminė tikrą košmarą. Staiga per nuotolį įsiplieskusi meilė egiptiečiui galiausiai virto į kelerių metų kalėjimą tarp keturių buto sienų. Kadaise augusi disfunkcinėje šeimoje, Anna visada svajojo sukurti tobulą šeimą ir visą gyvenimą trunkančius santykius.

Būtent todėl prieš šešerius metus internete susipažinusi su žaviu egiptiečiu, per daug nedvejodama moteris persikėlė gyventi į Kairą ir visa galva pasinėrė į šeiminio gyvenimo kūrimą.

Tada ji dar nežinojo, jog netrukus taps itin pavydaus vyro kaline, patirs protu sunkiai suvokiamus kankinimus ir galiausiai slapta planuos savo bei dukrytės pabėgimo kelionę į Lietuvą.

Psichologinis ir fizinis smurtas, nuolatinis persekiojimas, beprotiškos pavydo scenos ir nesiliaujantys grasinimai manipuliuojant judviejų vaiku – tai tik dalis trauminių patirčių, kurias Anna patyrė gyvendama Kaire.

Apie tai neseniai išleista knyga „Pagrobta savo noru“.

LNK laidoje „Bus visko“ moteris prisipažino, kad pradžioje santykiai su egiptiečiu priminė svajonę. Vyras buvo labai dėmesingas, mylintis ir atkaklus, tačiau ilgainiui vis ryškėjo kultūriniai skirtumai.

Mylimasis darėsi vis pavydesnis ir agresyvesnis.

Vyras nebeleido moteriai dėvėti europietiškų drabužių, net karštomis dienomis turėjo prisidengti kūną. „Karštą dieną aš norėdavau vilktis šortus ir marškinėlius trumpomis rankovėmis, bet jis to neleido, sakydavo – man pridarysi gėdos, atrodysi kaip laisvo elgesio mergina“, – LNK laidoje pasakojo Anna.

Psichologinis smurtas netruko peraugti į fizinį. Vyras rėkdavo ant lietuvės taip garsiai, kad net girdėdavo kaimynai.

Stumdydavo ir vadino visokiais žodžiais tol, kol Ana neapsiverkdavo.

Dėl kilusio barnio visada atsiprašyti turėjo ji, nors nesuprasdavo už ką. Pirmą kartą ranką prieš lietuvę egiptietis pakėlė, kai ji laukėsi judviejų mergaitės: „Pirmą kartą jis mane primušė, kai laukiausi.

Buvo antras ar trečias mėnuo“, – pasakojo Anna.

Po kiekvieno ginčo egiptietis reikalaudavo Annos tenkinti jo iškrypusius seksualinius poreikius. Pavyzdžiui, neretai vyras ant Annos tiesiog nusišlapindavo arba jos kūną negailestingai čaižydavo botagu.

„Jis mane kankindavo iki visiško išsekimo, o tada reikalaudavo sekso, nes jam atrodė, kad taip turime susitaikyti“, – kraupiais prisiminimais laidoje „Bus visko“ dalijosi lietuvė.

Gimus dukrelei, Anna tapo visiškai nuo vyro priklausoma namų įkaite.

Moteris retai kada išdrįsdavo palikti judviejų butą, kadangi neturėjo gyvenimui Egipte būtinos vizos.

Pasak Annos, šį faktą jos vyras visada pabrėždavo, norėdamas ją dar labiau įbauginti ir manipuliuoti jos jausmais. Trejus metus gyvendama Egipte moteris neturėjo jokio privatumo.

Iškreiptai pasaulį matęs jos sugyventinis sekė kiekvieną Annos žingsnį.

Organizatorių nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder