Galimai neblaivi Anastasija Voločkova lėktuve sukėlė konfliktą: išpeikė stiuardą ir policiją, o dabar gresia areštas (1)

Rusijos balerina Anastasija Voločkova (46 m.) įsivėlė į labai nemalonų skandalą. Lėktuve Anastasija sukėlė tikrą sumaištį: skrendant iš Maldyvų į Maskvą, balerina atsisakė dėvėti kaukę, o visa situacija virto dideliu konfliktu.

Įvykį keleiviai suskubo filmuoti – viską, beje, filmavo ir pati balerina.

Vos tik lėktuvas nusileido Šeremetjevo oro uoste, į jį įlipo policijos pareigūnai. Vidaus reikalų ministerijos teigimu, A.Voločkova konfliktavo ir su policija.

Jai surašyti du protokolai, iš kurių vienas – už chuliganizmą. Teigiama, kad už tai Anastasijai gresia areštas iki 15 parų, taip pat bauda iki 30 tūkstančių rublių (345 eur). 

TASS duomenimis, A.Voločkova buvo neblaivi. Policijos komisariate A.Voločkova ir naujasis jos mylimasis Sergejus Kuznecovas praleido penkias valandas.

Keleivių teigimu, konfliktas lėktuve truko apie valandą. Versijos dėl kilusio skandalo kol kas skiriasi.

Pasak stiuardo, jis kelis kartus prašė balerinos užsidėti kaukę. Kad Anastasija jos nedėvi, užfiksuota ir keleivių pasidalintuose vaizdo įrašuose.

„Na, tiesiog tylėdama užsidėk kaukę. Bet ne, reikia iš to padaryti skandalą“, – socialiniame tinkle dalijosi viena keleivė.

Anastasija taip pat įrašinėjo pokalbį su stiuardu. Matyti, kad balerina kaukę nusiima, bet vėliau užsideda. Konflikto metu balerina piktinosi, kad pretenzijos reiškiamos jai, o ne kitiems lėktuvo keleiviams.

„Jūs prie manes prikibot dėl to, kad esate niekas. Jūs net neturite vardo“, – sakė Anastasija.

Savo versija pasidalijo ir žvaigždės širdies draugas Sergejus, kuris kartu su ja atostogavo Maldyvuose.

„Ten buvo daug vaikų ir jie visi atėjo tiesiog pasėdėti prie mūsų. Anastasija jiems įteikė dovanų. Tuo tarpu atnešiau Nastiai kavos ir ji nusiėmusi kaukę pradėjo ją gurkšnoti.

Tuo metu 90 procentų keleivių sėdėjo be kaukių. Stiuardas pradėjo nemandagiai elgtis, konfliktuoti. Vaikai išsigando“, – įvykių detales žurnalistams pateikė Sergejus.

Pati Anastasija šį įvykį vadina provokacija ir ketina stiuardą paduoti į teismą.

„Aš visko taip nepaliksiu, paduosiu šį Ivaną į teismą. Tai provokacija, padarė didelę žalą mano reputacijai. Tai šmeižtas“, – sakė A.Voločkova. 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder