Gėlėmis apipilta Oksana Pikul – apie jausmus naujam mylimajam: „Laiminga moteris – mylima moteris“

(25)

Vizažo meistrė, dainininkė Oksana Pikul-Jasaitienė (38 m.) savo kasdienybės akimirkomis aktyviai dalijasi socialiniuose tinkluose.

 

Instagrame daugiau nei 156 tūkstančius sekėjų turinti žinoma moteris įprastai dalijasi grožio produktų rekomendacijomis, laiku su sūnumi ir nauju mylimuoju Vaidu Akramavičiumi.

Žinoma moteris sekėjams ne kartą yra sakiusi, jog mylimojo dėka jos namuose nevysta gėlės.

Tuo Oksana pasidžiaugė ir šįkart. Įrašu bei nuotraukomis su didele baltų rožių puokšte ji sutiko pasidalyti ir su lrytas.lt skaitytojais.

„Laiminga moteris – mylima moteris. Tu moki sukurti jaukumą ir pasitikėjimą. Dovanoji man šypseną. Tu mano draivas“, – šalia nuotraukų su didele rožių puokšte žodžius mylimam verslininkui skyrė vizažo meistrė.

Šis Oksanos įrašas sužavėjo sekėjus.

„Moteris žydi, kai šalia – geras vyras“, „Ar užteks vazų pas tave namuose?“, „Vau“, „Džiaugiuosi.

Kaip gražu, negaliu atsižiūrėti“, – nuotraukas komentavo sekėjai.

Primename, kad pramogų pasaulyje jau kurį laiką netilo kalbos apie verslininkės, vizažo meistės Oksanos Pikul-Jasaitienės ir krepšininko Simo Jasaičio santykių krizę.

Krepšininko jau seniai nematyti Oksanos socialiniuose tinkluose.

Žinoma moteris pastaruoju metu dalijasi akimirkomis iš kelionių su mama ir sūnumi, o prieš keletą mėnesių ėmė rodyti ir naują mylimąjį.

Pirmą kartą viešai Oksana Pikul-Jasaitienė ir Vaidas Akramavičius pasirodė žinomos moters bičiulės Ievos Voveris vestuvėse šių metų birželį.

pikul
 

pikul

pikul

pikul

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder