Gerbėjai šokiruoti „TikTok“ vartotojos serialo „Kempiniukas“ teorija: dabar viskas suprantama

Viena „TikTok“ vartotoja dalijasi teorija apie „Nickelodeon“ populiariausio animacinio serialo „Kempiniukas Plačiakelnis“ veikėjus – ir žiūrovus tai sukrėtė, skelbia Nypost.

Vaizdo įraše @asheleyspam paaiškino, kad ji mano, jog kiekvienas laidos veikėjas reiškia tam tikrą „sutrikimą“. „Virusinis“ 16 sekundžių klipas jau peržiūrėtas daugiau nei 2 mln. kartų.

Pavyzdžiui, ji mano, kad Kempiniukas galėjo turėti Aktyvumo ir dėmesio sutrikimą (ADHD), o jo draugas ir kaimynas Kalmaras galėjo sirgti depresija.

„Prireikė 10 metų, kad suprasčiau, jog „Kempiniukas“ vaizduoja skirtingus sutrikimus“, – rašė ji baltu tekstu vaizdo įrašo viršuje.

„TikTok“ kūrėja taip pat teigė mananti, kad Patrikas, kuris filmuke buvo Kempiniuko geriausias draugas, sirgo Dauno sindromu, o Krabas, kuriam priklausė restoranas, kuriame dirbo Kempiniukas, sirgo Narcistiniu asmenybės sutrikimu.

Ji taip pat pridūrė, kad Planktonas, kuris buvo visų priešas, galėjo turėti bipolinį sutrikimą.

„Kempiniukas Plačiakelnis“ yra animacinis serialas, kuriame pasakojama apie geltonosios kempinės ir jo draugų nuotykius, kai jie mėgaujasi gyvenimu Bikini Bottom, kur gyvena po vandeniu.

Iš serijų buvo sukurti keli animaciniai filmai, kurių pirmoji premjera įvyko 2004 m., o 2017–2018 m. pasirodė net Brodvėjuje.

Kai kurie ilgamečiai serialo žiūrovai buvo šokiruoti, kai pamatė šį „TikTok“ vaizdo įrašą.

„Dabar tai suprantama“, – įrašo komentarų skiltyje rašė viena žiūrovė.

„Niekada daugiau negalėsiu žiūrėti Kempiniuko taip pat“, – rašė kitas žmogus.

alfa.lt

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder