Gerda Žemaitė

Gerda Žemaitė – apie karantino poveikį sūnui: pasekmes pastebi ir dabar

Naujienų portalo tv3.lt kalbinta G. Žemaitė atviravo, kad sėdėjimas namuose ir bendravimas tik su šeimos nariai sukėlė neigiamą poveikį jos mažajam sūnui. 

Karantininis vaikas

„Mūsų vaikas, kaip aš sakau, yra karantininis vaikas. Dažniausiai laiką praleidžiame tik su šeima, kai buvo tie ribojimai laiką leidome namuose. Karantinas jam buvo sudėtingas, ta pastebiu dabar. Bandėme jį vesti į darželį, jis nepritapo, nukėlėme darželį kitiems metams“, – atviravo moteris.

Kai, šalyje buvo įvesti ribojimai, Nikolui sukako vieneri: „Mes užsidarėme namuose, kai vaikas tik ėmė viskuo domėtis ir pažinti. Atrodo, kad dabar jis jaučia įtampą, jei kur nors apsilankome. Neseniai buvome kine, jam buvo nejauku, jis nepratęs būti tarp tiek daug žmonių. Manau, su laiku viskas susitvarkys.“

Tiesa, prakalbusi apie laiką namuose, moteris prabilo ir apie laisvalaikį: „Nelabai turiu laiko sau ir pabuvimui su savimi, grįžtu iš darbo vėlai ir skiriu visą savo laiką šeimai.

Mažasis per visą dieną būna manęs išsiilgęs, stengiuosi jam skirti kokybiško laiko. Jo juokas – man geriausias atsipalaidavimas.

Vonioje gulėti nemėgstu, jos namie net neturiu, aš renkuosi masažą ar poilsį su knyga. Bet dažniausiai renkuosi aktyvų laisvalaikį, esu ne iš tų, kurios mėgsta užsisėdėti vienoje vietoje. Savaitgaliais mėgstu ištrūkti į gamtą, pasivaikščioti arba pasiplaukioti po Kauno marias.“

Vienos dietos iki šiol negali pamiršti

Taip pat „gelbėtoja“ atskleidė grožio paslaptis: „Man svarbiausia – švari oda. Labai svarbu palaikyti švarą, oda nebus sveika, jei ji bus nešvari.

Niekada gyvenime, jokiomis aplinkybėmis nebuvau nuėjusi miegoti nenusivaliusi makiažo. To mane nuo paauglystės yra išmokiusi mama.

Taip pat svarbu nepersistengti, neperlenkti lazdos, labai nemėgstu daug makiažo, kai būnu namuose niekada nesidažau. Stengiuosi gaivinti odą, ją lepinti, naudoju veido kaukes, su amžiumi oda pilkėja.

Jei atvirai kalbant, labai vengiu cukraus.

Sportuoju bent tris kartus per savaitę, tai jau tapo įpročiu, kitaip aš nebemokėčiau. Geriu daug vandens, stebiu mitybą, vengiu bulvių ir kitų keptų patiekalų.“

Moteris prabilo ir apie dietas: „Buvau ne kartą bandžiusi, bet supratau, kad tai ne man. Organizmui sukeliu didžiulį šoką ir man būna silpna, blogai jaučiuosi. Geriau viską daryti protingai ir sveikai, neperžengiant sveiko proto ribos.

Dietos kenkia, gali pasidaryti daugiau žalos, nei naudos.“

G. Žemaitė prisiminė dietą, apie kurią iki šiol apima nemalonus jausmas: „Tris dienas valgiau tik grikius, po šiai dienai negaliu į juos žiūrėti.

Buvo labai nemaloni dieta, gėriau tik vandenį ir valgiau grikius.

Tada supratau, kad jei ir numesiu tuos kilogramus, jie vis vien grįš.“

Archyvų nuotr.

Sidebar placeholder