Gerda Žemaitė sulaukė kritikos strėlių: rėžė „kritikams“ atgal

Televizijos laidų vedėja Gerda Žemaitė atskleidė, kovo 11-ąją įstojusi į Šaulių sąjungą. Savo pirmaisiais įspūdžiais iš pratybų moteris pasidalijo socialiniuose tinkluose. Tiesa, netrukus ji sulaukė ir nemalonių komentarų.

 

„Ar tinka man naujoji uniforma?

Mano gyvenime uniforma neatsiejama to dalis: TV pagalboje, veterinarijoje ir dabar naujoji Šaulių sąjungoje.

Šiandien pirmųjų pratybų pusdienis – o aš jau pavargau įdomu, kaip bus vakare“, – rašė Gerda Žemaitė. 

Netrukus komentatoriai ėmė rašyti ne tik palaikančias žinutes, tačiau ir negailėjo piktų replikų. Internautai komentavo, jog moteris šias nuotraukas paviešino tik dėl reklamos. 

„Jums siūlyčiau pasidomėti daugiau apie karą ir kokiose srityse kas gali būti naudingas! Tikrai būtų ne pro šalį apsišviesti!

Nes ir civiliai, karo atveju gali būti naudingi! O dėl piaro, patikėkit, dėmesio man tikrai netrūksta! Greičiau jo trūksta Jums, rašant tokius komentarus“, – rašė G. Žemaitė.

Naujienų portalui tv3.lt moteris išdavė, jog apie narystę Šaulių sąjungoje galvojo jau seniai – nuo pandemijos pradžios. 

„Kai ėmiau savanoriauti, ten buvo nemažai šaulių. Jie mane kvietė prisijungti į jų gretas, tačiau kai atsiuntė sąrašą dokumentų ir veiksmų, kurių reikia, kad galėtum prisijungti, pagalvojau, kad neturiu laiko, pabijojau ir nusprendžiau, kad tai padarysiu ateityje“. 

Tačiau prasidėjus karui Ukrainoje šią svajonę moteris vėl prisiminė. Nuvežusi medicininę paramą pažįstamai šaulei, ji išgirdo, kad kovo 11 dieną nauji šauliai duos priesaikas. 

„Kai pasiryžti ir labai kažko nori, per vieną dieną viską pasidarai“, – juokėsi G. Žemaitė. 

Šeštadienį naujai prisiekę šauliai sudalyvavo pirmosiose pratybose. Portalui moteris atskleidė, jog nors ir labai pavargo, įspūdžiai – nepamirštami.

„Dabar laukiame dešimties kilometrų orientacinio žygio. Manau, kad vakare būsiu žymiai labiau pavargusi, bet visa tai atperka tas faktas, kad yra labai įdomu ir faina. Patirtis man labai nauja, bet labai gera“, – džiaugėsi „TV pagalbos“ gelbėtoja. 

G. Žemaitė neseniai apsilankė ir tv3.lt laidoje „Pasikalbėkim“, kur moteris plačiau papasakojo apie savo prisijungimą prie Šaulių sąjungos:

Raktažodžiai
Sidebar placeholder