Giedrius Savickas atskleidė nemalonų karjeros momentą: buvau visas raudonas ir tiesiog norėjau iš ten bėgti

Šį trečiadienio vakarą LNK laidoje „Šeškinės 20” lankysis garsiausi šalies improvizacijos meistrai. Jau antrąjį sezoną iš širdies pasijuokti mėgstantys žiūrovai gali mėgautis interaktyviais, nuotaikingais, spontaniškais ir nenuspėjamais teatrinės improvizacijos pasirodymais, kuriuos rengia Balys Latėnas, Marius Repšys, Oskaras Wyganowski, Arnas Ašmonas, Milda Noreikaitė bei Rūta Loop.

Kalbėdamas apie „Improwoodo“ susikūrimą, Balys Latėnas atskleis kompanijos istoriją. „Improvizacijos žanras yra labai platus, yra labai daug žaidimų, labai daug formatų. Mes atsirinkome tokius, kurie yra labiau susiję su kinu, teatru. Į savo spektaklius kviečiamės žinomus, savo srities profesionalus aktorius.

Džiugas Siaurusaitis pas mus buvo jau du kartus. Improvizacijos – treniruojamas dalykas, yra tam tikri įgūdžiai, kuriuos reikia treniruoti. Improvizacija tuo ir žavi, kad jos iki galo negali surepetuoti“, – pasakos projekto įkūrėjas B. Latėnas.

„Giedriau, papasakok savo istoriją, kaip tau sekėsi improvizuoti!“ – šūktels Dž. Siaurusaitis.

„Yra aktoriai, kurie gali improvizuoti, ir kurie ne. Kažkada galvojau, kad aš galiu, bet po vieno privataus renginio... Buvome pakviesti į renginį, Ramūnas Cicėnas man pasakė, kad improvizuosime, sakiau gerai,  repetuojam. Atėjom, pusė valandos kažką padarėme ir nusprendėme, kad bus gerai.

Atėjome į renginį, prie staliukų sėdėjo žmonės. Pradėjome improvizuoti, nieko nesupratau, Balys gerai varo, o aš bandau kažką daryti ir niekaip. Aš visas raudonas ir tiesiog noriu iš ten bėgti.

Visiškas pravalas, žmonės žiūri, o vienas vyriokas man sako: ėėėė, tu, daryk kupranugarį. Pradėjau daryti, ir Balys tyliai sako: nedaryk, nereikia, nedaryk kupranugario! Aš išėjau ir nuo to laiko niekada nevedžiau privataus renginio“, – prisiminimu laidoje „Šeškinės 20“ dalinsis vedėjas G. Savickas.

Kalbėdami apie savo veiklą, aktoriai atskleis, kad svarbu įveikti baimę suklysti, nes tik po klaidų galima pasiekti geriausią rezultatą. „Improvizacijoje yra labai svarbu peržengti gėdos ribą.

Juk natūraliai mes norime neklysti, viską padaryti teisingai, o improvizacijoje reikia patirti tą Giedriaus kupranugario situaciją, kad žinotum, jog po jos jau blogiau nebus. Nėra blogai, jei nepasiseka, tada gali pasimokyti, ko nedaryti ar ką daryti kitą kartą“, – vienas kitą pildys aktoriai O. Wyganowski ir Marius Repšys.

„O, tai aš jau praėjau pirmąjį etapą“, – juokaus Giedrius Savickas.

Šį trečiadienio vakarą žiūrovų laukia ne tik prisiminimai iš LNK serialo „Rimti reikalai“ su visais aktoriais, bet ir išskirtinis improvizacijų šou, kurį specialiai šiai laidai paruošė „Improwood“ aktoriai. „Šeškinės 20“ – šį trečiadienio vakarą 20 val. per LNK.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder