G. Savickas: jeigu moteris nebesijuokia iš savo vyro, viskas, skyrybos

Giedrius Savickas: jeigu moteris nebesijuokia iš savo vyro, viskas, skyrybos

Tarptautinės moters dienos proga žinomi Lietuvos žmonės kalbės apie meilę. Šį trečiadienio vakarą LNK „Šeškinės 20“ laidos dalyviai diskutuos, ko labiausiai reikia darniems santykiams.

„Juk tiesa, kad moteriai yra labai svarbu, jog vyras mokėtų ją visų pirmiausia prajuokinti?“ – uždavė klausimą Darjušas Lavrinovičius.

Diskutuodamas su broliais Lavrinovičiais ir kitais vakaro svečiais, Giedrius Savickas sakė esąs įsitikinęs, kad humoro jausmas santykiuose bene pagrindinis dalykas bei atskleidė kas, jo manymu, yra svarbiausia.

„Mokėti prajuokinti savo moterį yra pats svarbiausias dalykas.

Nes jeigu moteris nebesijuokia iš savo vyro, viskas, skyrybos.

Ne kartą esu sakęs, galiu ir dar kartą pakartoti. Įsivaizduokite, jeigu sėdite baliuje, o tavo moteris labai juokiasi iš kito, o kai tu pabandai juokauti, ji sako, gal tu nebejuokauk.

Tai yra viskas.

O paskui jeigu kartu važiuoji automobilyje ir ji nenustoja kartoti, kad, oi, kaip gerai praleidau vakarą ir tiek iš to žmogaus prisijuokiau, čia yra didžiausias praradimas“, – šypsojosi laidos vedėjas G. Savickas.

Laidoje svečiavosi keturi naujojo serialo „Man reikia meilės“ aktoriai – Kristina Radžiukynaitė, Aidas Barkauskas, Gabija Staniulytė bei Arnas Ašmonas, kurie pasidalino ne tik filmavimų užkulisiais, bet ir daug kalbėjo su serialo pavadinimu susijusia tema – meile.

„Pagarba, pasitikėjimas, saugumas, jausmas, kai jautiesi laisvai prie kito žmogaus“, – paklausti, kas jiems yra meilė, vienas kitą pildė serialo „Man reikia meilės“ aktoriai.

„Sutikčiau, kad svarbu prie žmogaus jaustis laisvai, būti visiškai savimi.

Tada nereikia stengtis apsimetinėti, būti kažkuo kitu, kad tu patiktum, įtiktum.

Meilė, kai kiekvienas tavo trūkumas kažkam yra privalumas“, – kalbės Giedrius Savickas.

Šį trečiadienio vakarą, 20 val., laidoje „Šeškinės 20“ per LNK.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder