Gimtadienio proga Sauliui Skambinui mylimoji surengė staigmeną: kurį laiką net nelabai žinojau, ką pasakyti

„Jei dar gali patirti naujų emocijų, vadinasi, kažkas buvo tikrai išradingas, bandydamas tau jas sukelti. Gyvenime esu patyręs daugybę įspūdžių, o tai, kas šįkart įvyko, neabejotinai taps įsimintinų akimirkų kolekcijos dalimi“, – apie 45–ojo gimtadienio staigmeną, surengtą jam mylimosios Živilės Barzdaitytės, kalbėjo verslininkas, šokių festivalio organizatorius Saulius Skambinas.

Tikrasis jo gimtadienis buvo sausio 3 dieną. Tačiau tą dieną S. Skambinas švęsti negalėjo, nes buvo atsakingas už kelias dešimtis savo organizuojamos vaikų stovyklos dalyvių.

„Neslėpsiu, gimtadienio dieną buvo kiek liūdnoka, nes per šventes tikrai gerai jaučiuosi būryje žmonių. Bet nuotaiką kiek pataisė Živilės prašymu draugų atsiųsti vaizdo sveikinimai“, – pranešime spaudai pasakoja S. Skambinas.

Apie tai, kad, pasibaigus stovyklai, sausio 7–osios vakarą nieko neplanuotų, Sauliaus jo mylimoji paprašė iš anksto.

Sukaktuvininkas sakė supratęs, jog ji kažką organizuoja, tačiau nemanė, jog tai bus susiję su draugais ir įprastu gimtadienio šventimu.

„Nemėginau Živilės „susekti“ ar kitaip išsiaiškinti, ką ji planuoja. Ir net apie tai daug negalvojau. Šmėkštelėjo tik mintis, kad gal kažkur pabūsime dviese“, – dalinosi jis.

Šeštadienį pavakare pora atvyko prie Įgulos bažnyčios.

Staigmeną kartu su Živile rengusių draugų prašymu „Čiulba ulba“ komanda šventės kaltininkui specialiai pritaikė orientacinio žaidimo programėlę taip, kad jis, spręsdamas smagias užduotis, nukeliautų būtent iki to taško, kur jo laukė bičiuliai – „JazzBar“.

Laisvės alėjoje įminti galvosūkius mėginančiai porai paskutinis klausimas pasufleravo, jog jie turi užsukti į su muzika susijusį pavadinimą turinčią vietą bei ten padaryti nuotrauką.

Priartėjęs prie baro, S. Skambinas sako per langą pastebėjęs patalpos viduje savo veidą ir net kelias akimirkas negalėjęs suprasti, kaip tai įmanoma.

„Taip sutrikau, kad kurį laiką net nelabai žinojau, ką pasakyti. Manęs laukė kaukėmis veidus prisidengę draugai ir, būsiu atviras, sukilo tokie kiek siurrealistiniai jausmai“, – sako S. Skambinas.

Be draugų apsikabinimų ir sveikinimų, sukaktuvininko laukė ir dar kelios staigmenos – prabangaus dizaino tortas, brolio Andriaus ir jo žmonos namuose paruoštos vaišės bei diskžokėjų mokyklos parengtas garso takelis.

„Esu visiems labai dėkingas – kas sveikino gyvai, skambučiu, vaizdo žinute, įrašu socialiniuose tinkluose ar kitais būdais.

Visi, kuriuos pažįstu ir esu susidūręs gyvenimo kelyje, man kažką davė ar išmokė, o tai – vertinga patirtis.

Žinoma – už šį vakarą labiausiai esu dėkingas Živilei, kuri subūrė žmones bendram tikslui – neišsiduoti ir nustebinti.

Jiems tai pavyko!“, – nuoširdžiai kalbėjo S. Skambinas.

Šventės akimirkos:

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder