Grožėkitės Zacharova: rusams užblokavo „OnlyFans“

Grožėkitės Marija Zacharova: rusams užblokavo „OnlyFans“

(1)

Būtent taip naujieną, kad Rusijoje nebeprieinama viena didžiausių erotinių svetainių, įvertino vienas Ukrainos leidinys. Mat erotinio ir seksualinio turinio svetainė „OnlyFans“ apribojo Rusijos gyventojams prieigą – ji nebeprieinama rusų IP adresais, tačiau ji ir toliau prieinama užklausoms iš kitų šalių.

Vasario mėnesį dėl karo Ukrainoje „OnlyFans“ apribojo prieigą prie Rusijos ir Baltarusijos modelių paskyrų.

Dėl to kilo didelių sunkumų atsiimant pinigus iš platformos, priminė leidinys „Media zona“.

„Nors [turinio] autoriai nėra atsakingi už pastarojo meto išpuolius Ukrainoje, dėl pasaulinių finansinių apribojimų turime labai ribotas galimybes išmokėti išmokas į autorių sąskaitas, susijusias su Rusija ir Baltarusija.

Dėl to mokėjimai buvo riboti“, – teigė bendrovė.

Balandžio mėnesį bendrovė taip pat sustabdė Rusijos paskyrų galiojimą.

„Per pastaruosius kelis mėnesius svarstėme keletą galimybių, kaip toliau teikti paslaugas autoriams, nukentėjusiems nuo Rusijos ir Ukrainos karo.

Tačiau dėl toliau griežtinamų mokėjimų į Rusiją ir iš jos apribojimų „OnlyFans“ nebegali tinkamai aptarnauti mūsų Rusijos autorių bendruomenės“, – teigė „OnlyFans“.

Kovo mėnesį „OnlyFans“ pervedė maždaug 1,3 mln. JAV dolerių į Ukrainos paramos fondą.

O ukrainiečiai, ragindami „grožėtis Zacharova“, turėjo omenyje ne ką kita, o Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovę spaudai Mariją Zacharovą, kuri pagarsėjo tiek kaip propagandininkė, tiek kaip vulgarių vaizdo įrašų „aktorė“.

Tarkime, šis vaizdo įrašas sukėlė šoką tarp socialinių tinklų vartotojų: vieni teigė, kad tai tik parodo, kur ritasi Rusijos elitas, kiti siūlė jai mesti darbą URM ir imtis to, kam ji, pasirodo, išties turi talentą, – vaidinti pornografiniuose filmuose.

Organizatorių nuotr.

alfa.lt.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder