Grožio patarimai ypatingoms progoms

Grožio patarimai ypatingoms progoms

Gyvenime neišvengiamai susidursite su situacija, kai teks ruoštis ypatingai progai. Gali būti, kad ruošiatės dalyvauti vestuvėse, krikštynose, išleistuvėse ar kitame ypatingame renginyje.

Nesvarbu, koks renginys tai bebūtų, norite būti tikri, kad atrodote kuo geriau ir pasitikite savo išvaizda. Tikriausiai teks bendrauti su daugybe skirtingų žmonių, todėl norėsite, kad dirbdami patalpoje galėtumėte pasitikėti savimi. Sužinokite svarbiausius grožio patarimus, į kuriuos norėsite atsižvelgti ruošdamiesi kitai ypatingai progai.

Grožio patarimai  

Investuokite į tobulą aprangą

Jūsų apranga labai svarbi, kai reikia dalyvauti ypatingoje šventėje. Norite pasirodyti su tokiais drabužiais, kurie tiktų jūsų figūros tipui ir leistų atrodyti patraukliausiai.

Išmintinga vengti labai prigludusių formų ir žemo kirpimo suknelių, kurios blaškys dėmesį ir gali sudaryti klaidingą įspūdį. Jums labiau tiks elegantiškos ir laikui nepavaldžios suknelės, su kuriomis atrodysite elegantiškai.

Prieš renginį skirkite daug laiko vartydami žurnalus ir tinklaraščius bei apžiūrinėdami įvairius pasirinkimus parduotuvėse, kol išsirinksite galutinį variantą.

Įtraukite wow faktorių

Dalyvavimas ypatingame renginyje yra jūsų galimybė parodyti pasauliui, ką sugebate, ir tikrai išsiskirti įžengus į renginio vietą. Pagalvokite, kokiu ,,wow" veiksniu norite pasižymėti, pavyzdžiui, numesti svorio, pasidaryti naują šukuoseną arba naudoti kontaktinius lęšius, kad jūsų akys išryškėtų ir išsiskirtų.

Apsvarstykite visas skirtingas galimybes ir tada pasirinkite vieną vienintelį ,,wow" veiksnį, kuris pritrauks reikiamą dėmesį, kai būsite žmonių grupėje. Pasilinksminkite ir pasinaudokite proga šiek tiek išeiti iš komforto zonos.

Pasipuoškite

Dar vienas grožio patarimas kitai ypatingai progai - sukurti dar patrauklesnį įvaizdį pasipuošus aksesuarais. Tai gali būti nauja spalvinga rankinė, drąsus vėrinys arba įdomūs ir žvilgantys auskarai.

Svarbiausia išsirinkti vieną ar du papuošalus, kurie papildytų jūsų aprangą ir leistų atrodyti įspūdingai. Būkite atsargūs, kad nepersistengtumėte ir nepadaugintumėte aksesuarų, dėl kurių galėtumėte atrodyti neįprastai ir tarsi nežinotumėte, ką darote. Tai puiki galimybė, jei pasirinkote vilkėti juodą suknelę ir jums reikia pridėti spalvų ar detalių prie paprastos aprangos.

Pasidarykite profesionalią šukuoseną ir manikiūrą

Ypatingos progos yra puiki proga šiek tiek pasilepinti ir nesijausti dėl to kaltiems. Pavyzdžiui, turėtumėte pagalvoti apie profesionalią šukuoseną ir manikiūrą, kad galėtumėte užtikrinti, jog renginio metu atrodysite kuo geriau. Tai padidins jūsų pasitikėjimą savimi ir leis jaustis labiau atsipalaidavusiems artėjant ypatingai progai.

Naktį prieš šventę eikite anksti miegoti

Labai svarbu išsimiegoti, jei norite kuo geriau atrodyti ir jaustis šventės metu. Mažiausiai norite, kad visą naktį sėdėtumėte ir nerimautumėte dėl to, ką apsirengsite ir ar pasirinkote tinkamą batų porą.

Suplanuokite visa tai iš anksto, kad likus kelioms dienoms iki renginio galėtumėte paprasčiausiai atsipalaiduoti, o išvakarėse galėtumėte eiti miegoti tinkamu laiku. Norite atrodyti pailsėję ir kitą dieną pasirodę po akimis neturėti tamsių ratilų.

Palikite daug laiko pasiruošti

Viena iš klaidų, kurią žmonės dažnai daro prieš ypatingas progas, yra ta, kad palieka per daug darbų pasiruošti dieną prieš šventę. Geriausia, jei visą dieną skirsite poilsiui ir pasiruošimui ateinančiai dienai ir vakarui.

Skubėdami atlikti paskutinės minutės reikalus ir patirdami stresą, jausitės ir atrodysite sutrikę. Tokios situacijos išvengsite dirbdami iš anksto ir ypatingo renginio dieną nepalikdami daug darbų sąraše. Tiksliai žinokite, kur ir kada turite kur nors būti, o tada skirkite daug laiko, kad galėtumėte gražiai atrodyti.

Pasipuoškite ir atkreipkite dėmesį į savo laikyseną

Į kitą ypatingą progą eidami ne tik norite būti patrauklūs, bet ir turėtumėte pagalvoti apie tai, kaip norite atvykti į renginį. Pasirodykite stilingai - nuplaukite automobilį iš vidaus ir iš išorės prieš didžiąją dieną.

Žmonės jus stebės nuo pat atvykimo iki išvykimo, tad kodėl gi nepasistengus papildomai ir neatvykus madinga transporto priemone.

Be to, atkreipkite dėmesį į savo laikyseną ir įsitikinkite, kad einate pakelta galva ir atloštais pečiais. Vaikščiojimas yra nepatrauklus ir nepadarys teisingumo jūsų aprangai. Tai jūsų proga parodyti visą savo sunkų darbą ir drąsiai kreiptis į kitus.

Pabaigai

Pasiruošimas ypatingai progai neturi kelti tiek daug streso, kiek atrodo, jei turite šiuos patarimus, kurie padės jums vadovautis. Svarbiausias veiksnys yra tas, kad planuotumėte iš anksto ir nelauktumėte, kol likus dienai iki renginio pradėsite galvoti apie logistiką ir tai, ką apsirengsite.

Daug maloniau praleisite laiką ir jausitės labiau atsipalaidavę, kai žinosite, kad atrodote puikiai, todėl verta skirti laiko ir energijos šiems pasiūlymams. Pasistenkite, o tada pasižymėkite, kokius pokyčius norite padaryti kitą kartą, kai turėsite galimybę pasipuošti.

Parengta pagal: kellysthoughtsonthings.com

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder