Helovinui artėjant: kaip mirsite siaubo filme pagal savo Zodiako ženklą

Dauguma ženklų siaubo filme neišgyvens, bet vienam pavyks išgyventi

Avinas: Miršta bandydamas būti didvyriu

Visi žino, kad esate drąsiausias ir įžūliausias Zodiako ženklas. Kol kiti bėga išsigandę arba pasimetę panikoje, tu esi tas, kuris kuria didvyrišką planą, kaip išgelbėti save ir visus kitus.

Jūsų gudrus ir greitas protas padeda išlikti gyvam didžiąją filmo dalį, o pakeliui nukaunate vieną ar du pakalikus. Deja, jūsų galas ištinka sulaikant piktadarį per drąsų susidūrimą, kuris baigiasi nesavanaudišku pasiaukojimu grupės labui.

Nors gyvas iš šio įvykio neišeisite, draugai visada prisimins jūsų drąsą neabejotinos pražūties akivaizdoje.

Jautis: Miršta bandydamas išgelbėti draugą

Būkime atviri, Jaučiai, tikriausiai nenorėjote vykti į bet kokią stovyklavietę, dėl kurios patekote į šią bėdą. Tačiau geriausias draugas įtikino tave praleisti savaitgalį šiurpiame miške, o dabar tave persekioja psichopatas žudikas.

Gera žinia ta, kad jūsų plieniniai nervai ir praktiškas požiūris į problemų sprendimą išlaiko jus gyvus didžiąją dalį šio siaubingo išbandymo. Tačiau galiausiai jūsų ištikimybė yra jūsų pražūtis. Mirštate grįžęs atgal pas sužeistą draugą ir patekęs tiesiai į žudiko jums paspęstus spąstus.

Smalsus ir kritiškas, esi pirmasis grupėje, pastebėjęs, kad kažkas ne taip. Ir kaip atviras Zodiako ekstravertas taip pat pirmasis visiems išreiškiate savo nerimą, net jei jie iš pradžių nesiklauso.

Jūsų gebėjimas pamatyti situaciją iš visų įmanomų kampų įspėja, kad tarp žmonių yra žudikas, tačiau to nepakanka, kad išliktumėte gyvi iki ryto. Imiesi pats griebti žibintuvėlį ir ištirti tą garsų trenksmą, kurį išgirdai už kajutės - tapsi pirmąja auka bet kokio žudiko, kuris tyko.

Vėžys: Miršta patikėjęs netinkamu žmogumi

Vėžys, jūs puikiai pažįstate žmones. Esate vienas intuityviausių Zodiako ženklų, todėl gana greitai pastebite, kad vibracijos negeros. Ir nors jums sunku sulaikyti ašaras, kai kūnai ima byrėti ant grindų, giliai širdyje slepiate karį, kuris stebina ir džiugina žiūrovus.

Šioje siaubo istorijoje esate nevykėlis, ir jums beveik pavyksta pasiekti pabaigą - kol atsiduriate didžiulės išdavystės pusėje. Galiausiai būtent jūsų pasitikėjimo pusė užantspauduoja jūsų, kaip vienos iš paskutiniųjų aukų, likimą.

Liūtas: Miršta po to, kai pasityčiojo iš žudiko

Žmonės jus pažįsta dėl jūsų vakarėlių, ir niekam ne paslaptis, kad mėgstate gerai praleisti laiką. Tačiau pavojaus akivaizdoje pirmas gini aplinkinius. Vos tik reikalai ima krypti į blogąją pusę, tu imiesi veiksmų turėdamas planą ir nebijai rizikuoti savo saugumu.

Nors vien dėl savo drąsios rizikos galėjote ištrūkti gyvas, tačiau būtent jūsų didelė burna jums reiškia galą. Matydamas, kaip žūsta dauguma tavo draugų, rėkdamas į naktį erzinate žudiką - šis puola tave iš šešėlio, kad viską užbaigtų kartą ir visiems laikams.

Mergelė: Miršta sužinojęs žudiko tapatybę

Esate vienas pirmųjų mirštančiųjų šiame filme, Mergelės, bet ne todėl, kad esate silpni. Tiesą sakant, dėl savo pastabumo detalėms beveik iš karto pastebite, kad kažkas negerai. Kol žudikas visus kitus įsuka į siautulį, tu esi tas, kuris pastebi, kad vienas iš tavo draugų atrodo pernelyg ramus dabartinei situacijai.

Surinkęs pakankamai įrodymų, kad piktadarys yra tarp jūsų, slapta nueinate paskambinti į policiją, kur susiduriate su minėtu žudiku. Gera žinia ta, kad jie pasveikina tave vienintelį tai išsiaiškinusį. Bloga žinia? Jie jus nužudo, kai atsisakote padėti jiems įgyvendinti jų planą.

Svarstyklės: Miršta, kai su kuo nors bučiuojasi

Svarstyklės, tai ne tos atostogos, į kurias užsiregistravote. Tai, kas prasidėjo kaip linksma kelionė su draugais, virto košmaru. Tu pirmas sugalvojai planą (ir dar gerą), bet aplink tvyro per didelis chaosas, kad tave būtų galima išgirsti virš triukšmo.

Susidūręs su beveik neabejotinos pražūties perspektyva, siekiate išnaudoti savo aistringąją ir romantiškąją pusę ir patirti kuo daugiau įspūdžių, kol nesibaigė laikas.

Tai ne pats geriausias metas prisipažinti, kad esate įsimylėjęs kitą veikėją, tačiau kitos progos galite ir nebeturėti. Galiausiai jūs ir jūsų mylimoji susipykstate paskutiniam apsikabinimui, kai žudikas nepastebimai įlenda į vidų ir nužudo jus abu.

Skorpionas: Miršta apsėstas demono

Tamsus ir paslaptingas, Skorpionas, kai matai niūrią situaciją, ją pažįsti. Vos tik reikalai pakrypsta į blogąją pusę, pradedi ieškoti paranormalių paaiškinimų arba įkalčių, kad prieš tave naudojama okultinė magija.

Būdamas mirties ir atgimimo valdantis ženklas, esate įsitikinęs, kad sugebėsite pakeisti bet kokius piktus kėslus, terorizuojančius jus ir jūsų draugus. Dėl to galiausiai randate baisų paslėptą kambarį, pilną pentagramų ir aukojimo altoriaus - kaip tik tuo metu, kai žudikas užrakina už jūsų duris ir pasiūlo jus kaip indą bet kokiam nežinomam blogiui, kuris už viso to slypi.

Šaulys: Miršta manydamas, kad tai pokštas

Esi Zodiako apgavikas. Esi žinomas dėl savo nekenksmingų išdaigų ir gudraus būdo, todėl manai, kad pirmosios kelios mirtys yra tavo draugų bandymas tave apjuodinti.

Visą filmą vaidinate komišką vaidmenį ir į visą situaciją žiūrite kaip į vieną didelį pokštą. Norite tikėkite, norite ne, bet šis bebaimis požiūris iš tiesų padeda jums išlikti gyviems didžiąją filmo dalį. Tačiau atskleidus žudiko tapatybę, tampate jo auka ir juokiatės jam į veidą, vis dar netikėdami, kad visa tai tikra.

Ožiaragis: Miršta mirtinai sužeidęs žudiką

Į gyvenimą žiūrite gana rimtai, Ožiaragiai. Ir nors kasdienybėje tavo pesimistinė pasaulėžiūra gali būti laikoma trūkumu, būtent ji tau padeda šiame siaubo filme. Jums ne tik pavyksta išlaikyti save ir savo sąjungininkus gyvus didžiąją filmo dalį, bet ir išsiaiškinti žudiko tapatybę anksčiau, nei jis spėja jus nukauti.

Deja, jūsų stiprus teisingumo jausmas jus nužudo. Nusigavę į saugią vietą, grįžtate atgal, kad surastumėte žudiką ir užbaigtumėte darbą, kuris baigiasi tuo, kad abu mirtinai sužeidžiate vienas kitą. Galbūt esate paskutinė šios suktos istorijos auka, bet išeisite kaip didvyris.

Vandenis: Sveikiname, tu esi "paskutinė mergina"!

Nepaisant visų šansų ir nepaisant visų tavo susidūrimų su mirtimi, tau iš tiesų pavyko ištrūkti gyvai, Vandenio ženklo atstove. Pirmąją filmo pusę išgyvenai pasitelkusi problemų sprendimo įgūdžius ir didesnį nei vidutinį intelektą (ir, žinoma, šiek tiek sėkmės).

Kai žmonių skaičius pradeda mažėti ir žudikas artėja prie jūsų, būtent dėl jūsų nestandartinio mąstymo jums kyla idėja, kaip juos atitraukti nuo grupės, kad galėtumėte įvykdyti drąsų pabėgimą.

Tavo planas puikiai veikia, bet, deja, esi vienintelis, kuris jo laikosi. Esate vienintelis išlikęs gyvas, kuriam pavyksta nueiti iki aptarnaujančio kelio ir prisišaukti pagalbos automobilį.

Žuvys: Žuvys: Staigmena, staigmena - jūs esate žudikas!

Pakalbėkime apie siužeto posūkį! Net jei žiūrovai žinojo, kad žudikas yra tarp grupės narių, nėra jokios tikimybės, kad jie įtarė tave. Būtent dėl to esi puikus piktadarys, Žuvys.

Tavo miela, laumės akimis asmenybė kaip tik tinka tam, kad įklampintum grupę į apgaulingą saugumo jausmą, kol vieną po kito išrenki bendražygius. Galbūt tau ir būtų pavykę išsisukti, jei ne paskutinis mūšis su grupės didvyriu, kuris pagaliau nutraukia tavo teroro viešpatavimą.

Arba ar ne? Esate gana gudrus, todėl tik laikas parodys, ar tai tikrai pabaiga, ar ruošiamas tęsinys.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder