Horoskopas 2023 metams: šio ženklo laukia labai dideli ir svarbūs pokyčiai

Astrologė Ramunė apžvelgė, kas laukia naujaisiais 2023-iaisiais metais. Nepaprastai sėkmingi jie bus Liūtams, o Jaučių laukia labai dideli ir svarbūs pokyčiai

 

Avinas 03 21–04 19

Jūsų laukia labai produktyvūs metai.

Bus nemažai pokyčių, bet jūs jų tikitės ir visi jie į naudą. Naujaisiais 2023 metais jums pavyks atrasti savyje tokių savybių ir jėgų, kurių nė neįtarėte turintys.

Jums derėtų išmokti labiau gerbti kitų nuomonę, net jei ji visiškai skiriasi nuo jūsiškės. Taip apsaugosite savo nervus nuo nereikalingos įtampos ir konfliktų.

Profesinių tikslų pasieksite dirbdami išvien su kitais. 2023-iųjų raktas į sėkmę – komandinis darbas. Dėl komandos, partnerystės net gali tekti paaukoti tai, kas jums asmeniškai labai svarbu.

Bendraudami su artimaisiais būkite kantresni. Santykius turi puoselėti abi pusės, todėl nesitikėkite darnių ir harmoningų santykių su antrąja puse neįdėję jokio darbo ir pastangų.

Priimdami bet kokius sprendimus kliaukitės širdies balsu. Jūsų nuojauta šiais metais bus itin stipri ir neapgaus.

Jautis 04 20–05 20

2023-ieji bus didelių ir svarbių pokyčių metai. Nors jūs nepasikeisite, aplinkiniai į jus žiūrės visai kitomis akimis. Beje, žmonių vertinimai dažniausiai bus kur kas palankesni, nei galbūt nusipelnėte.

2023-iuosius galima pavadinti ir meilės metais. Romantiška nuotaika tvyros ore.

Darbas ir karjera šiemet jums rūpės kur kas mažiau nei paprastai. Nepaisant to, šiais metais galite sulaukti net kelių įdomių darbo pasiūlymų, padėsiančių užkopti į karjeros aukštumas.

Vis dėlto jus labiausiai jaudins gerbėjų rodomas dėmesys, meilės prisipažinimai ir pasiūlymai, kuriems bus sunku atsispirti. Jei esate įsipareigoję kitam žmogui, būkite atsargūs.

Naujų gerbėjų rodomas dėmesys jus gali išmušti iš vėžių ir gali žlugti ilgai puoselėti santykiai.

Dvyniai 05 21–06 20

2023-iaisiais jus į priekį stums santykiai su artimaisiais ir naujos pažintys.

Vienas ar net keli naujaisiais metais sutikti protingi, aktyvūs ir įdomūs žmonės taps artimais draugais, su kuriais drąsiai galėtumėte eiti į žvalgybą.

Visus metus galėsite džiaugtis pagerėjusia sveikata.

Būsite energingi, jums nestigs ambicijų. Tačiau reikalai ne visuomet klostysis taip, kaip norėtumėte.

Dažnai jums norėsis to, kas labai sunkiai įgyjama ar padaroma.

Bet kuriuo atveju saugokite save nuo pykčio – tiek vidinio, tiek bendraujant su kitais. Skųstis profesiniu gyvenimu neturėsite priežasčių, tačiau gali tekti iš naujo kitiems įrodinėti, ką sugebate ir ko esate verti.

Vėžys 06 21–07 22

Jūsų laukia be galo įdomūs, nuotykių kupini metai. Dabar net negalite įsivaizduoti, kaip pasisuks tam tikri reikalai.

Vis dėlto didžiausios įdomybės šiemet vyks profesiniame gyvenime.

Čia jums seksis. Jau pirmąją metų pusę jums pavyks pasiekti tai, ko norėjote. Finansiniai reikalai nekels galvos skausmo.

Priešingai nei didėjanti atsakomybės našta asmeniniame fronte.

Linksmybių ir gerų progų švęsti taip pat nestigs.

Tiesą sakant, turėsite kur kas daugiau laiko sau. Tai bus puiki proga atrasti naujų pomėgių. Skirkite laiko sportui ir labiau rūpinkitės savo sveikata. Ji šiemet gali streikuoti. Nors sakoma, kad geriau į praeitį nesigręžioti, jums ši taisyklė negalioja. Bent jau ne šiais metais.

Praeities įvykių analizavimas skatins judėti į priekį ir užkariauti naujas sritis.

Liūtas 07 23–08 22

Tai turėtų būti nepaprastai sėkmingi metai su daugybe galimybių augti ir tobulėti tiek profesiniame, tiek ir asmeniniame gyvenime. 2023-ieji bus palankūs pradėti verslą ar imtis naujų pareigų.

Aplinkinius žavėsite neblėstančiu optimizmu ir teigiamu požiūriu į viską, kas aplink jus vyksta, todėl apie jus suksis daug įdomių žmonių.

Naujos pažintys gali būti labai reikšmingos jūsų ateičiai. O šiemet prasidėjęs romanas gali baigtis amžinos meilės priesaika. Vedyboms palankiausi rugpjūtis ir lapkritis.

Mėgstate paišlaidauti – ši savybė niekur nedings ir naujaisiais metais. Vis dėlto jums derėtų su pinigais elgtis atsakingiau. Taupykite, o kad nekiltų pagundos išleisti pinigus, investuokite juos į nekilnojamąjį turtą. Tokiems pirkiniams ypač palankus rugsėjo mėnuo.

Mergelė 08 23–09 22

2023-ieji bus audringi, emocijos liesis per kraštus. Teks įveikti ne vieną kliūtį, kad galėtumėte atrasti dvasinę ramybę. Jūsų asmeniniame gyvenime laukia didžiulės permainos.

Greičiausiai jas paskatins skaudus, sunkus įvykis, galbūt netektis. Šiemet jums teks priimti svarbius, gal net drastiškus sprendimus, susijusius su asmeniniais santykiais.

Vietos abejonėms neliks

. Turėsite veikti ir susitvarkyti galvoje bei širdyje tvyrančią netvarką. Tai nebus lengva, nes dažnai patys nesusigaudysite savo jausmuose.

Galbūt dėl to dažnai norėsite pabūti vieni, tačiau neįkalinkite savęs. Priimdami sprendimus kliaukitės nuojauta. Ji šiemet jūsų neturėtų apgauti.

Svarstyklės 09 23–10 22

Jei iki šiol jums sunkiai sekdavosi iki galo pabaigti prisiimtus darbus, naujaisiais metais tai pasikeis. Jums lengviau seksis įgyvendinti savo idėjas ir užsibrėžtus siekius.

Nors jums tai nebūdinga, panašu, kad šiais metais labai gerai žinosite, ko norite. Jei tik netingėsite, jums nieko nebus neįmanoma ir šiuos metus galėsite laikyti labai sėkmingais.

Laiko sau ir savo malonumams šiemet turėsite mažai.

Padidėjusi atsakomybė darbe, šeimos reikalai iš jūsų pareikalaus daug dėmesio ir jėgų. Laimė, energijos jums netrūks.

Sulauksite paramos ir iš kolegų. Beje, vienas jų gali jums skirti gerokai daugiau dėmesio nei iki šiol. Kvepia tarnybiniu romanu? Galbūt.

Pasaugokite savo asmeninius daiktus – telefoną, kompiuterį. Dėl įvairių priežasčių galite jų netekti, o kartu ir labai svarbios informacijos.

Skorpionas 10 23–11 21

Nors jūsų laukia įdomių įvykių kupini metai, visą šį laikotarpį ilgėsitės nuoširdžios meilės. Būsite linkę lengvai susižavėti kitais ir per greitai įsisvajoti apie ilgus, darnius ir laimingus santykius.

Pasistenkite likti išmintingi.

Nepasitikėkite pirmuoju įspūdžiu. Neskubėkite priimti jokių svarbių sprendimų, susijusių su naujomis draugystėmis, ypač jei jau turite antrąją pusę ar net šeimą.

Darbe galite sulaukti staigmenų.

Ne visos jos bus džiuginančios, tačiau dėl to kaltinti galėsite tik save. Vertėtų išmokti geriau planuoti savo darbus ir visą dėmesį sutelkti į svarbiausias užduotis.

Jei to nepadarysite, pasekmės gali būti ne itin malonios. Atidžiai rinkitės žmones, kuriais galite pasitikėti ir atverti savo širdį.

Taip pat patys neįkliūkite į melo pinkles. Iš jų išsikapstyti gali būti labai sunku. Šie metai palankūs siekti mokslo aukštumų, įgyti diplomą ir žinių, kurios pravers ateityje.

Šaulys 11 22–12 21

Šie metai prasidės ramiai ir lėtai, bet neapsigaukite – tokia tik pradžia.

Metams įsibėgėjant sparčiu tempu pajudės ir jūsų reikalai. Būsite energingi, ryžtingi ir užsispyrę, todėl nenuostabu, kad jus lydės sėkmė.

Tai metai, kai turėtumėte atskleisti savo užslėptus talentus.

Nors ypatingos progos suspindėti visu grožiu ir gebėjimais lengvai nepasitaikys, jų tikrai bus. Svarbiausia užduotis – nepražiopsoti jų.

Nebijokite klausti patarimų ir prašyti pagalbos. Būtent jūsų paprastumas ir nuoširdumas labiausiai žavės aplinkinius.

Jei jūsų širdis neužimta, šiemet situacija gali pasikeisti. Jūsų širdį gali užkariauti kitos tautybės žmogus. Tikėtina, kad jį sutiksite per atostogas egzotiškoje šalyje.

Beje, palankiausias tam metas – rugsėjis. Apskritai naujaisiais metais tikėtina nemažai kelionių.

Ožiaragis 12 22–01 19

Naujieji metai bus kur kas ramesni nei praėjusieji, tačiau tai nereiškia, kad laikas sustos, o kartu ir jūsų tobulėjimas bei augimas.

Turėsite pakankamai laiko susidėlioti mintis.

Galėsite apgalvoti naujus gyvenimo tikslus ir siekius. Šie metai – tai laikas, kai galite pasėti sėklas sėkmingai ateičiai. Kruopščiai apgalvotas planas padės jums pasiekti karjerą, apie kokią svajojate.

Tačiau net jei pokyčiai šioje srityje laukia tik tolimesnėje ateityje, jūsų finansinė situacija nekels jokių rūpesčių.

Antroje metų pusėje jums norėsis pokyčių ir asmeniniame gyvenime. Tačiau patiems bus sunku įvardyti, ką norėtųsi pakeisti ir kaip.

Vien dėl to gali kilti šiokių tokių abejonių, susijusių su šeimos gyvenimu ir namais. Ramiai išlaukite šį laikotarpį.

Vandenis 01 20–02 18

2023-iaisiais jūsų žvaigždė nebešvies taip ryškiai kaip iki šiol.

Tai laikas, kai patys savo noru pasitrauksite į šalį ir viską stebėsite iš šalies. Dabar bus ypač palankus metas mokytis ko nors nauja. Ir visai nesvarbu, koks jūsų amžius.

Naujos žinios padės praplėsti akiratį ir siekti profesinių aukštumų. Galbūt visiškai kitoje srityje, nei dirbote iki šiol.

Šiemet bus nemažai trumpų kelionių, susitikimų su be galo skirtingais ir įdomiais žmonėmis. Būtent jie, kai mažiausiai tikėsitės, gali sukurti keletą puikių progų pasireikšti ten, kur nė nemanėte galintys ko nors pasiekti.

Tai ne pats geriausias laikas finansiniu požiūriu.

Pinigai taip lengvai nebeplauks į jūsų kišenę. Būkite labai atsargūs imdamiesi naujų projektų, į kuriuos reikės investuoti asmeninių lėšų.

Galite juos visus prarasti.

Žuvys 02 19–03 20

Jei tik nežiopsosite ir pasinaudosite visomis likimo jums siunčiamomis progomis, šie metai bus geri.

Svarbiausias metų patarimas – mažiau skraidykite padebesiuose. Į viską, kas vyksta aplinkui, turite žiūrėti praktiškai, o visas situacijas vertinti realistiškai.

Jūsų kūrybingumas ir polėkis šiemet turės palaukti. Imkitės tik tų darbų, su kuriais susidorosite. Nežadėkite to, ko jokiais būdais negalėsite ištesėti.

Meilės fronte – džiugios žinios. Jei paskutiniais senųjų metų mėnesiais turėjote asmeninių santykių problemų, galite būti ramūs, kad jų nebeliks. Namuose galėsite džiaugtis ramybe ir harmonija. Tik metų viduryje į jūsų akiratį vėl pateks žmogus iš praeities. Protingiausia būtų nepasiduoti jausmams ir likti ištikimiems dabartinei savo antrajai pusei.

Ramunės horoskopas Naujieji metai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder