Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Nėniškiui laikoma vieta sugrįžimui ir tiek...
kas neaišku, 2021-05-28 22:02
Individuali veikla savivaldybes imoneje yra labai patogus būdas buti pilkoje finansinėje ir moralineje zonoje. Nereikia KKT svetainėje skelbti kiek jam ismoketa pinigu. Gali apsimesti slanga, kad ten nedirbi. Bet tai yra tie patys darbo santykiai tik neskaidrus. Ir vargu bau ar sužinosime kiek ir uz ka jam sumoka KKT. Tai ydinga ir netoleruotina praktika miesto pavaldumo imoneje. O kad jis ten visus reikalus tvarko tai viesa paslaptis. Klaipedoj visi viska žino, per tiek metu sunku ka nors nuslepti
Frajeris, 2021-05-28 15:16
Bin Ladenas rūpinasi įmonės įvaizdžiu. Draugeliams skiria tūkstantines sumas viešinimui. Kas gali paneigti, kad jam nenubyra taip pat. Gulasi po bet kuo, kas daugiau sumokės... Panašu, kad laikas išdraskyti šitą korupcijos lizdelį.
KLP, 2021-05-28 13:53
Viešojo transporto (VT) specialistų mieste kaip ir nebuvo. Neniškis su Samuilovu dar tik studijavo Hobbesą, Vainorius mokėsi įvardžiuotinių būdvardžių rašybos, jaunoji ekonomistė Daugininkienė skaitytuvais barškino Parko nuostolius. Transporto strategijos matmenis brėžė teatralai. Vienas jų, paminėtų – Artūras Šulcas, jau šiame amžiuje tapo rimtu VT žinovu, nemažai prisidėjusiu prie pažangos.
Poškos straipsnis, 2021-05-28 13:46
Šitas barzdotas akiniuotis labai dažnai Liepų 11 lankosi pas draugą Gintarą . Is tolo girdžiu jo nikotinini krenkstima. Kazka vis tyliai aptarinėja, bet daugiau nieko negaliu pasakyt.
Valytoja, 2021-05-28 13:39
Vajėzau, koks baisus tas teroristas. Vakare nenorėčiau tokio sutikti.
Dalia, 2021-05-28 13:29
Atmetant šį nerimtą rašinėlį turime svarbų klausimą. Kodėl L. Poška, dirbantis pagal individualios veiklos pažymą (!?) ir turintis abejotiną patirtį transporto ir apskritai viešame sektoriuje, šneka viešosios įstaigos, priklausančios savivaldybei, vardu ir, panašu, ten turi nemažą įtaką? Šios temos Klaipėdos laikraštukai niekada nesiims. Menka paslaptis, kad Poška kartu yra ir KKT sarginis šuo. Poška dažnai apsilanko redakcijų vadovų kabinetuose ir pagal visas geriausias tradicijas derina ir sutarinėja ką kas rašo ir ko nerašo apie KKT. Šis žmogus yra išverstaskūris. Jo feisbukuose daug gražių žodžių, bet veiksmai parodo tikrąjį šio žmogaus veidą.
Rozalindija, 2021-05-28 13:28
Klaipėdos savivaldybės Transporto skyriui ir viešajai įstaigai „Klaipėdos keleivinis transportas“ pavesta iki šių metų spalio 1 dienos suorganizuoti konkursą ir išrinkti nugalėtoją, kuris aptarnaus vandens maršrutą Dangės upe. Sutartis su vežėju bus pasirašoma 3-5 metams. Numatyta, kad vežėjas turės turėti tris ekologiškus, elektra varomus laivus. Planuojama, kad kasdien Dangė upe vandens autobusai suks 12 ratų.Kitais metais vandens autobusai turėtų pradėti kursuoti nuo birželio 15 dienos, o 2023 metais sezonas prasidės anksčiau ir truks 180 dienų.„Preziumuojama, kad maršrutas nebus labai pelningas ir neatsipirks, tai paskaičiuota, kiek galėtų kainuoti kompensacijos už nuostolingą maršrutą. Suskaičiuota pagal reisų skaičių. Už kitus metus suskaičiuota 32 tūkst. eurų, nes tai bus nepilnas sezonas, o kitais einamaisiais metais šita suma kompensacijoms sudarytų apie 55 tūkst. eurų. Taigi, viso projekto vertė per trejus metus sudarytų apie 400 tūkst. eurų.
Vasiuku taxi , 2021-05-28 13:28
Dirba pagal individualia veikla, o pinigas jam mokamas vistiek is musu kišenės. Linelis punta is mokesciu mokėtojų ir nepagarbiai bendrauja su zurnalistais.Ne Niškis kišeninis jo administratorius. Samuilovas dailyrascio konkursu laureatas.graziai savo autografus raito. O kencia miestiečiai. Chebra, jau kitas tūkstantmetis, keiskite bebriskas paniatkes. Nuo skandalu viskas aplink poška.
Individualistas, 2021-05-28 13:17
Stopodovai tas binladenas
Martynas Martin, 2021-05-28 13:03
Poška neabejotinai yra daug daugiau nei tik šešėlinis KKT vadovas, jis slapta valdo masonų ložes, Sorošą su Geitsu ir diriguoja driežažmogių sąmokslui užgrobiant visą plokščią žemės paviršių.
Tadas Ukrinas, 2021-05-28 13:03
En den du, Paparmali u, Paparmali, izarmali, En den du. Na ir kuris iš jų būtų?
Sigitas Petkevičius, 2021-05-28 13:02
Neniškį į šiukšlyną
Vita Puodžiūnaitė, 2021-05-28 13:01
Šitas Poška nesuprastas genijus. Buvusiai Laisvės partijos skyriaus pirmininkei rašė fb tekstus, kai ją išmetė, vis dar vaidenasi Laisvės šmėklos. Linai, nustok krūpčioti, kažkada sakė prezidentė. Ir nebeteik durnų prašymų, kad miestas apmokėtų tavo išmislus.
Nesuprastam genijui, 2021-05-28 12:54

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.