Indrė Stonkuvienė prabilo apie primetamas taisykles tam tikro amžiaus moterims

Ketvirtadienio vakarą televizijos laidų vedėja, įvairių socialinių iniciatyvų kūrėja bei reklamos agentūros „IS agency“ pradininkė Indrė Stonkuvienė sostinėje leido su trenksmu. Šimtus moterų vienoje vietoje savo autorinio vakaro metu subūrusi Indrė neslėpė džiaugsmo dėl griaunamų stereotipų.

Renginio metu I. Stonkuvienė kalbėjo, kad kartu su ja keičiasi ir šio formato vakarai.

„Mane labiausiai džiugina tai, kad savęs nevaržo vyresnės moterys, kurioms dažnai primetami visuomenės amžiaus standartai, ne va geriau tokių metų sėdėti namie.

Gal čia programos pavadinimas „Šokiais kam per trisdešimt (ir širdyje)“ daro savo. Mano renginiuose puikiai jaučiasi visos trys kartos – dukra, mama ir močiutė“.

Pasak reklamos agentūros vadovės, šalyje vis dar jaučiamos primetamos taisyklės tam tikro amžiaus moterims:

„Ne kartą esu girdėjusi, kad baruose ir vakarėliuose vieta tik labai jauniems. Ir pati kažkada paauglystėje mieste pamačiusi plakatą apie šokius tiems, kam per trisdešimt, galvojau, Dieve mano, negi jie dar šokti nori.

Galiu pasakyti – nori ir dar kaip. Visos taisyklės tik mūsų galvoje. Neseniai į renginį atėjusi 72-ejų metų moteris dėkojo savo dukrai, kad ją atsivedė“.

I.Stonkuvienės nuomone, kritikos galima susilaukti net dėl mažmožių.

„Tikrai ne kartą ir pati esu sulauksi įvairių komentarų dėl savo išvaizdos, spalvotų drabužių, trumpų sijonų ar net špagato. Ne va tokio amžiaus dviejų vaikų mamai tai nepridera. Tokiems atsakau – gyvenu pagal savo kuriamas taisykles“.

Televizijos laidų vedėja prasitarė, kad labai džiaugiasi ir dėl susirinkusių moterų bendros kuriamos atmosferos. „Esu be galo laiminga dėl tų, kurios šį vakarą priima kaip puikią progą pasipuošti, išsitraukti seniai užsidėtą suknelę, aukštakulnius.

Tikslas yra atsipalaiduoti, skirti laiko sau ir savo artimiausioms moterims. Manau, gyvybiškai svarbu nors trumpam palikti nuošaly savo rūpesčius, darbus, buitį“, - mintimis dalijosi ji.

Anot jos, vos per kelias valandas į renginį iššluoti bilietai geras rodiklis – tokių vakarų moterims vis dar labai trūksta:

„Net mano artimos draugės prasitarė, jog tai puiki proga pasiūlyti savo seniai matytoms mokyklos draugėms susitikti. Labai dažnai kasdienis gyvenimas padaro savo – atrodo neturi laiko net mylimiems žmonėms“.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder