Indrė Stonkuvienė vėl sugrįžo į pajūrį: stebino savo įvaizdžiu bei pasidalijo išgyvenimais

Televizijos laidų vedėja, reklamos agentūros „IS agency“ įkūrėja bei įvairių socialinių iniciatyvų autorė Indrė Stonkuvienė ketvirtadienio vakarą jau ne pirmą kartą subūrė šimtus moterų Klaipėdoje. Garsi moteris stebino ne tik įdomiais aprangos įvaizdžiais, bet ir atvirai prabilo apie savo išgyvenimus.

Jau kurį laiką renginius tik moterims organizuojanti I. Stonkuvienė sakė, kad ši veikla nuolat keičiasi: „Renginiai gyvi ir jie auga, keičiasi. Programa „Šokiai kam per 30 (ir širdyje)“ įkvepia ne tik mane. Tai yra veikla, kurios laukiu, kuriai atiduodu 120%, nes gaunu tiek pat.

Tai yra mainai ir ne bet kokie, o gėrio, kurio mums taip trūksta. Po vakarėlio fasadu ir smagiu laiku su draugėmis slypi gilesnė mintis apie moterų vienybę, stiprybę bei vertybes, kurios mus augina kaip žmones“.

Reklamos agentūros „IS agency“ vadovė šį kartą pajūryje prakalbo ir apie taisykles bei nuolatinį jų laužymą. „Sakau jums atvirai – labai sunku yra „neišsitaškyti“.

Nepamesti savęs, savo veiklų ir kelio, kurį pats kuriesi. Nors per savo pačios patirtis ir nueitą kelią jau daugiau mažiau suprantu taisykles, kaip reikia elgtis, ką reikia daryti, bet dauguma taisyklių ne man, ne apie mane“, - jautriai kalbėjo ji.

Anot televizijos laidų vedėjos, atsilaikyti prieš visuomenės spaudimą itin sunku:

„Reikia nuolatinio savęs stebėjimo, darbo su savimi. Taip pat tylos, kuri leistų suprasti, ar tai yra tai, ką nori daryti. Ar tai, ką darai, kuo užsiimi tave augina ir nevaržo. Ir svarbiausia, ar tu jautiesi sąžiningas prieš save. Tai užtrunka“.

„Bet galiausiai, net tas kažkieno mestas akmuo ar pagalys ant tavo kelio jau nebegąsdina. Tai nėra neįveikiama kliūtis. Nes visada turi pasirinką – apeiti ar patraukti ir eiti toliau“, - mintimis dalijosi I. Stonkuvienė.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder