Inga Stumbrienė – apie vaikystę ir santykius su tėčiu: papasakojo, koks jis yra

Inga Stumbrienė su tėčiu Rolandu Paksu praėjusį savaitgalį praleido drauge stebėdami istorinį įvykį – pirmąjį lėktuvo „Bellanca“ skrydį Lietuvoje – su šio modelio lėktuvu Darius ir Girėnas įvykdė savo legendinį skrydį. 

Visgi, naujienų portalui tv3.lt I. Stumbrienė juokavo, kad aistros lėktuvams iš tėčio ji nepaveldėjo.

„Pomėgio aviacijai tikrai nepaveldejau, man iki šiol atrodo labai pavojinga ir sudėtingam kuomet tėtis danguje atlieka įvairiausias akrobatines figūras. Tačiau visi žinome, kaip jam tai patinka, tad visada ji palaikome“, – pasakoja moteris. 

Paksų šeima mėgsta aktyvų laisvalaikį: „Tėtis dažnai mūsų visa šeima pakviečia paskraidyti, ar kitaip aktyviai praleisti laisvalaikį: pažaisti golfą, paplaukioti laivu, pažvejoti“, – vardija I. Stumbrienė.

Atviras Stumbrienės interviu – apie mamą bei judviejų ryšį: visada auklėjo griežtai

„Tėtis yra man pavyzdys ir didžiausias autoritetas. Jei iškyla sunkumų, kuriuos pati nežinau kaip išspręsti, visada žinau, kad galiu paklausti tėčio patarimo. Jis visada išklauso ir padeda“, – gražių žodžių tėčiui negaili Inga. Paklausta, koks R. Paksas yra senelio vaidmenyje, šypteli – vyras nėra iš tų, kurie anūkus per daug lepintų. 

Mintimis sugrįžusi į vaikystę, I. Stumbrienė atskleidžia, buvusi tėčio mergaitė. O labiausiai iš vaikystės jai įstrigo vienas dalykas: 

„Puikiai sutariau ir su tėčiu ir su mama, bet gal ir galima taip pasakyti, kad buvau „tėčio mergaitė“. Juk tėčiai dukroms visada skiria išskirtinį dėmesį!

Tikrai butų sunku išskirti vieną atsiminimą, tačiau labiausiai man yra įstrigę tėčio patarimai ir pamokymai, kuriuos labai vertinu ir gerbiu“, – prisiminimais dalijasi Inga Stumbrienė.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder