Ingrida Šimonytė netapo piktavaliu asilu

(2)

„Premjerei Ingridai Šimonytei taip nepatiko seimūno Aido Gedvilo klausimai, kad šiam buvo atjungtas mikrofonas. Daug mieliau nei Seimo salėje premjerė bendravo feisbuke, kur paaiškino, kodėl vengė atsakyti.

Todėl, kad klausimais ją neva siekta paversti piktavaliu asilu.“, - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios" „Elito naujienose".

Seime vykstant Vyriausybės valandai, Gedvilas panoro pabendrauti su Šimonyte apie pandemijos valdymą, skiepus vaikams ir vaistus nuo koronaviruso.

Premjerė atsakydama patarė neaudrinti visuomenės, o kai Gedvilas pabandė pareikalauti išsamesnių atsakymų, posėdžiui pirmininkavęs Paulius Saudargas jam neįjungė mikrofono.

Taip apsaugota nuo tiesioginio bendravimo, Šimonytė nutarė išsamiau atsakyti feisbuke.

Juk diskusiją paprasčiau laimėti tada, kai joje dalyvauji vienas, be oponentų. Pirmiausia premjerė užsiminė, jog Gedvilo klausimai buvo netikę.

Tokiais klausimais atseit siekiama, kad „klausiamasis patvirtintų, jog yra piktavalis asilas". Dabar bent jau aišku, kodėl Gedvilui neįjungtas mikrofonas. Būtų labai negražu, jei premjerė prieš visą Lietuvą pasirodytų kaip piktavalis asilas.

To pavyko išvengti tik neįjungto mikrofono ir feisbuko dėka.

Archyvų nuotr.

I. Šimonytė. Arūno Bernacko koliažas

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder