Intriguojantis Gabrielės Vilkickytės gyvenimas – nuo interviu su Vilniaus požemių ekspertu iki neįtikėtinų istorijų

Talentingoji dainininkė bei dainų autorė Gabrielė Vilkickytė šiandien savo kūriniais užburia tūkstančius lietuvių, o praėjusiais metais jos talentas įvertintas ir M.A.M.A muzikos apdovanojimų metu. Tačiau Gabrielė žavi ne tik savo kūryba, bet ir nuolatinėmis keisčiausiomis, tačiau kartu ir širdžiai mielomis istorijomis, verčiančiomis spėlioti, ar jos vietoje pasielgtumėme taip pat?

Nuo pokalbių su neeiliniais žmonėmis, linksmų pravardžių vaikystėje ar pagalbos vis kitai nepažįstamai močiutei – Gabrielė TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ atskleidė įdomiausias savo gyvenimo detales.

Nors šiandien Gabrielė – žinoma dainininkė, kurios dainų tekstus moka daugybė šalies gyventojų, praeityje jos gyvenime yra pasitaikę ir kitokių darbų, kuriuos šiandien ji vadina „ieškojimais“.

Tarp tokių veiklų – labai greitai rastas indų plovėjos darbas kinų restorane bei bandymai būti aukle ar padavėja.

Nedaugelis žino ir tai, kad Gabrielė yra baigusi žurnalistikos mokslus, o vienas pirmųjų jos interviu – vertas atskiro pasakojimo.

Pasirodo, kad ji yra kalbinusi ką tik iš Vilniaus požemių išlipusį menininką!

„Jis puikiai žino bunkerius ir specialius praėjimus – pavyzdžiui, kaip iš Karoliniškių patekti iki Pilaitės – tad pasiūlė man susitikti šulinyje prie Šiuolaikinio meno centro.

Aš atėjau, jis atsidarė dangtį, išlipo ir mes pradėjome kalbėtis. Buvo labai įdomu – man atrodo, kad tokie žmonės kaitina savo kasdienybę, kad turėtų iš ko kurti“, – apie neeilinę patirtį pasakojo ji.

Ne ką mažiau įdomių istorijų Gabrielė pripažino žinanti ir apie Kauną – vieną neįtikėtiną nutikimą, apie kurį papasakos laidoje, dainininkė išgirdo iš gero savo draugo, gitaristo Beno.

Pasirodo, kad vienoje iš Kauno parduotuvių, Beno draugei visai neseniai yra tekę susidurti su nemalonia situacija – sprukti nuo vietinių personažų.

„Kol atvažiavo policija, mergina toje parduotuvėje budėjo keturias valandas.

O juokingiausia, kad atvažiavus policijai, ir jai pasakius „o, pagaliau“, jie atsakė tik tiek, kad atvyko ne pas ją, mat toje parduotuvėje buvo dar trys iškvietimai“, – salę kvatotis privertė Gabrielė.

Ne ką mažiau kurioziškų įvykių nuolat pasitaiko ir pačios Gabrielės gyvenime. Dainininkė šypsosis sakydama, jog pastaruoju metu jai ir pačiai po truputį tenka pripažinti, jog ji ypatingai traukia… močiutes.

Ir ne tiek savas, kiek tas, kurias sutinka tiesiog gatvėje.

„Prieš kelias dienas ėjau Gedimino prospektu, o ten – pilna tokiu merginų kaip aš, gal tik ne su raudonais batais. Bet viena močiutė tam, kad jos katinukui nupirkčiau maisto, išsirenka būtent mane.

Pradedu su ja kalbėtis, o ji papasakoja visą istoriją – pasirodo, kad ją apgavo marti, pavogė iš jos visą pensiją ir ji neturi už ką savo katinukui nupirkti maisto. Kaip kavos mylėtoja, aš nupirkau jai kavos, prie jos – šokolado. Nupirkau ir koldūnų, ir katinukui maisto.

O tada pagalvojau, kaip gerai, kad ši situacija prispaudė mane, nes, turbūt, kitas žmogus viso to nepirktų“, – pasakojo ji.

Organizatorių nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder