I.Šimonytė negirdi žmonių, žmonės negirdi I.Šimonytės

„Premjerė Ingrida Šimonytė pareiškė, kad ji kalba labai aiškiai, tik štai žmonės kažkodėl jos negirdi. Jie neva girdi tik tai, ką patys nori girdėti. Koks sutapimas - premjerė taip pat girdi tik tai, ką nori girdėti, o į žmonių norus jai nusispjaut.", - ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios" „Elito naujienose".

Premjerė atkakliai tvirtina, kad su Vyriausybės komunikacija viskas yra tvarkoje. Tik su žmonių sugebėjimu klausytis esą ne viskas gerai.

Žmonės atseit be reikalo nusivylė sprendimu dar neatverti prekybos centrų, nes buvo pasakyta, kad juos galbūt atvers, o galbūt ir ne.

„Suprantu, kad žmonės, kurie yra pasiilgę prekybos centrų atsivėrimo, jie galbūt tiesiog neišgirsta arba nenori išgirsti tos sąlygos, kuri, mano supratimu, yra kertinė", - sakė Šimonytė.

Sąlyga buvo, kad epidemiologinė padėtis nepablogės. Anot mūsų Vyriausybės, ji nuolat katastrofiškai blogėja, todėl atsiverti dar ne laikas. O žmonės, nevidonai, jau nenori girdėti nuolatinių gąsdinimų, todėl nieko ir nesupranta.

Tačiau aiškindama, kokie kurti Lietuvos žmonės, premjerė turėtų neužmiršti, kad ir valdžia jau daug metų kurčia jų nuomonei.

Dabartinė valdžia pretenduoja tapti pačia kurčiausia. Taigi premjerė, prieš kaltindama piliečius, turėtų pati atsikimšti ausis.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder