Įsimylėjusių vyrų elgesys pagal jų Zodiako ženklą

Zodiako ženklai skiriasi vieni nuo kitų pagal savo prigimtį ir charakterį. Suprantama, kad įsimylėję jie elgiasi skirtingai.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinas iki paskutinio momento neduos valios savo jausmams. Jeigu aplinkybės susiklosto taip, kad Avinas negali atvirai išreikšti savo emocijų, jis bus kuklus, santūrus, mandagus, ramus, tačiau nuolat keistu būdu vis atsidurs šalia sudėtingu momentu ir suteiks draugišką pagalbą.

JAUTIS

04 21–05 20)

Išduoda akys. Jautis turi vieną ypatybę – jis nemoka nuslėpti ir nusukti žvilgsnio. Gali nutylėti ar pasakyti ką nors priešingo, bet iš jo akių visada galima sužinoti tiesą. Jautis iš prigimties yra jautrus ir dėmesingas, linkęs nusileisti, bet tai nereiškia, kad jis įsimylėjęs. Skaitykite iš akių.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniai išsiduoda savo poelgiais. Jeigu gyvenimas susiklostė taip, kad jiems tenka tylėti apie tai, kas svarbiausia, jie vis tiek suras būdą išreikšti savo jausmus. Veikiausiai tai bus „anoniminės“ staigmenos, kurias taip mėgsta šio Zodiako ženklo atstovai.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Įminti Vėžio mįslę gali padėti perdėtas jo komunikabilumas. Jam bus įdomu tai, kas anksčiau niekieno nedomino. Galbūt staiga jis taps neabejingas, kokiai nors jūsų istorijai ar ateities planams. Šiaip sau iš niekur nieko Vėžys neklausinės. Įsidėmėkite tai.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šio Zodiako ženklo paradoksas yra tai, kad jam sunku kontroliuoti savo emocijas. Veikiausiai Liūtas nesugebės nutylėti apie savo jausmus. Daugiausia, kaip jis galėtų užsimaskuoti, tai vaidinti jūsų geriausią draugą

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelės elgesys paprastai būna santūrus, niekas ir niekada neprivers jos sakyti komplimentų. Jeigu Mergelė pradėjo jus girti, jeigu kukliai nusuka akis, tarytum slėptų žvilgsnį, tai ji yra jums neabejinga.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklės – vienas labiausiai „užsimaskavusių“ Zodiako ženklų. Jos sugeba puikiai valdyti save. Tai daro visu 100 proc. nepriekaištingai. Veikiausiai po kurio laiko apie jų jausmus sužinosite iš jų pačių. Svarstyklės sugeba ilgai saugoti paslaptis.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionas elgiasi atvirkščiai. Pagal savo charakterį jis linkęs dažnai įsipainioti į įvairiausias meilės istorijas. Jeigu jis elgiasi lengvabūdiškai ir iš tikrųjų nemyli, girs savo susižavėjimo objektą, ilgas valandas kalbėsis su juo telefonu, svarstydamas visas temas iš eilės, bet jeigu Skorpionas rimtai įsimylės, jis gali užsisklęsti savyje ir net tapti kandus.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Užtenka prisiminti, kad Šaulys iš prigimties yra nugalėtojas, pasižymintis nepaprasta charizma. Ir kai tas Šaulys pradeda nuolaidžiauti ir perleidžia iniciatyvą jums, tai reiškia, kad jam yra brangus jūsų palankumas.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Šį Zodiako ženklą išduoda dosnumas. Šiaip jis gyvenime yra labai racionalus, bet kai įsimyli, ima leisti pinigus, švaistyti. Jeigu iki šiol žinojote, kad jis negali būti dosnus, bet staiga jis jus gausiai apdovanojo sakydamas, kad taip nusprendė, netikėkite. Jis yra slapta įsimylėjęs.

VANDENIS

01 21–02 19)

Tai labai išmintingas Zodiako ženklas. Jis gali pasielgti dviem būdais: arba ims aktyviai artintis prie jūsų įvairiais pretekstais, išgalvodamas visokių „reikalų“, kurie gali jus suvienyti, arba pradings iš jūsų gyvenimo, jeigu neįžvelgs perspektyvų ir jeigu tie jausmai jam kels skausmą.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Skiriamasis Žuvų bruožas yra tai, kad jos nelinkusios ilgai trypčioti vienoje vietoje.

Jeigu jos pajunta, kad tai – ne jų istorija, lengvai pamiršta ir žengia tolyn. Tos ilgos istorijos su slaptu įsimylėjimu nebus. Joms greitai kyla klausimas: kodėl ir kam?

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder