Arūnas Valinskas – apie santykių krizes ir pavydą šeimoje (4)

Pokalbių laidoje „Išpažintis su Marija“ prodiuseris, laidų vedėjas Arūnas Valinskas pirmą kartą atvirai prabalbo apie tai, kas dažniausiai lieka už Arūno ir Ingos Valinskų namų durų. Jis papasakojo apie jųdviejų santykių krizes ir apie tai, kaip pavyko išsaugoti santuoką.

A. Valinskas nevengė atsakyti į klausimus apie pavydą ir atskleidė, kuris jų šeimoje yra pavydesnis.

Paklausus A. Valinsko, kaip padaryti moterį laimingą, šis atsakė: „Moterį, su kuria gyveni, reikia mylėti šiek tiek labiau nei save.“ Jis pridūrė, kad meilė, gyvenimas šeimoje yra sunkus darbas ir čia niekada neišeisi atostogų.

„Mes iš tų žmonių, kurie mėgsta pasipešioti, nes ta nuolatinė taika ir dirbtinis pritempimas, kaip idealiai gyvename, – nesąmonė. Reikia visuomet gyventi ant skyrybų ribos, tuomet niekada neišsiskirsi“, – į klausimą, kiek jų šeimoje buvo santykių krizių ir kaip pavyko išsaugoti santuoką, atsakė Arūnas.

Pasiteiravus, kuris jųdviejų šeimoje pavydesnis, Arūnas juokaudamas atsakė, kad rytais atsikėlęs ir pažiūrėjęs į veidrodį pagalvoja, kad iš tiesų yra ko pavydėti, nes jis ir gražesnis, ir dainuoja geriau. „Labai dažnai būna taip, kad net jeigu ir pavydi, tu to nerodai, kad nežinotų ir nesuprastų ta bjaurybė“, – teigė prodiuseris.

Anot laidų vedėjo, žmonėms, kurie save vadina „žvaigždėmis“, vestuvės – tik papildomas šansas atsidurti ant žurnalo viršelio. Bet apie tai, kad jie griauna savo gyvenimus, negalvoja, nes mano, kad gyvenimas yra begalinis. „Kai esi jaunas, taip atrodo, bet taip nėra, vis dėlto reikėtų tą dalyką branginti“, – sakė A. Valinskas.

Užbaigdamas pokalbį, Arūnas jaunoms poroms palinkėjo: „Pasistenkite, kad jūsų santykiuose būtų taip įdomu, kad jūsų gyvenimas būtų vertas Trojos karo bei Romeo ir Džiuljetos istorijos.“

Sidebar placeholder