Įspėja 3 Zodiako ženklus: pilnatis jiems smogs stipriai

Būsite emocingi! Vilko mėnulis patekėjo sausio 17-osios naktį. Emocijos bus karštos, atnešdamos intensyvius jausmus, staigius nušvitimus ir santykių sumaištį.

Portalas nypost.com pateikė trejetuką Zodiako ženklų, kuriems ši pilnatis bus itin sunki:

Avinas 

Avinui gali kilti emocinių pokyčių, susijusių su buitiniais reikalais. Kai kurie iš jūsų gali gauti netikėtų naujienų, dėl kurių turės pakeisti savo šeimos, namų ar nekilnojamojo turto reikalų tvarkymo būdą.

Jums gali tekti padėti tėvams ar vienam iš savo giminaičių, tačiau situacija gali būti gana varginanti ir jūs turite ją įveikti. Laimei, jei staiga kils noras persikraustyti ar  pasidaryti remontą, galbūt galėsite pajusti didesnį džiaugsmą savo gyvenamojoje erdvėje.

Mergelė 

Šventiniai renginiai ir planai gali užpildyti Mergelės socialinį kalendorių. Tačiau tarp jūsų, draugo ir žmogaus, su kuriuo susitikinėjate, gali jaustis tam tikra „pasistumdymo“ energija.

Tai gali pasireikšti ir situacijoje su savo vaikais. Geriausia būtų išvengti dramatiškų virpesių, įkvėpti juos ir visiems priminti, kad geriau pasauliui nešti meilę, o ne neapykantą.

Šaulys 

Intymumas ir seksualinė energija vyraus jūsų mintyse per šią pilnatį. Viena vertus, galite jaustis ypač artimi su savo partneriu ir glebėsčiuotis.

Tačiau, jei atsiranda atstumas arba ryšys nutrūksta, galite apmąstyti detales arba net nuspręsti, kad laikas paduoti skyrybų prašymą ir susitarti.

Kita žinia ‒ jums gali tekti sutelkti dėmesį į didelį finansinį reikalą, pavyzdžiui, savo turtą, investicijas, darbo išmokas ar net palikimą.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder