Išrinko stilingiausią šalies vyrą ir moterį

Trečiadienio vakarą pasipuošę svečiai rinkosi Vilniaus širdyje įsikūrusiame „Grand Hotel Kempinski Vilnius“ viešbutyje, kuriame surengtas naujausio kalėdinio „L'Officiel Lithuania“ numerio pristatymas.

 

Archyvų nuotr.

Naujasis numeris ypatingas ne tik šventišku blizgesiu, bet ir staigmena – prie jo rengimo prisidėjo žymiausias Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius, tapęs kviestiniu redaktoriumi.

„Ruošdami šventinį numerį mes degėme idėja! Vienbalsiai sutarėme, kad šios Kalėdos turi būti kitokios – daugiau prabangos, istorijos, žinių ir šviesos šiuo nemalonios pandemijos metu. Norėjosi Kalėdas apversti aukštyn kojomis, atsikratyti saldaus suskystėjimo, mažiau įkyrių nuspėjamų komercinių dalykų. Norėjosi sugrįžti prie tikrumo ir pasibelsti į jūsų širdis“, – pristatydamas naujausią žurnalo numerį sakė Juozas Statkevičius.

Susirinkusius svečius pasveikino ir „L'Officiel Lithuania Hommes“ vyr. redaktorius Saugirdas Vaitulionis:

„Gyvename niekada niekam laiko neturinčiųjų epochoje. Žinau, kad šį šventinį gruodį „neturiu laiko“ sąrašą papildys ir „neturiu laiko dovanoms“. Ir neieškokite jų. Padovanokite žmonėms tai, ko jie iš jūsų nebesitiki – padovanokite savo laiką. O mes šį vakarą jums dovanojame savo kalėdinį numerį ir tikimės, kad jį paskaityti laiko atrasite ir jūs.“

Šventinį vakarą žurnalo vadovas Tadas Bruzgulis džiaugėsi, kad šįmet žurnalo šeima augo – ją papildė „L'Officiel Kids“ leidinys, sulaukęs didelio skaitytojų susidomėjimo.

„O šis, kalėdinis numeris, išties išskirtinis – atsiverskite ir netruksite įsitikinti patys. Šįmet norėčiau visiems palinkėti jaukumo, šilumos ir stebuklų, niekada nenustoti svajoti ir tikėti tomis svajonėmis. Jos išsipildys, tereikia joms neleisti pasiklysti“, – artėjančių švenčių proga linkėjo T.Bruzgulis.

Po sveikinimų vakaras tęsėsi su gyva muzika, svečiai klausėsi gražiausios kalėdinės klasikos ir projekto „Jolly Christmas su Orgen Roll Band“.

Šeštojo dešimtmečio ritmus dovanojo Karolis Ramoška ir gyvos muzikos projektai „Rootslive“.

Jau tapo tradicija, kad kalėdiniame renginyje apdovanojami metų stilingiausieji.

Šįmet stilingiausia metų moterimi tapo nuomonės formuotoja Gabrielė Gzimailaitė, o stilingiausio vyro titulas atiteko fotografui Lukui Griciui.

Pasigrožėti nuostabia dekoratoriaus Manto Petruškevičiaus puošta kalėdine eglute, atsiversti naujausius žurnalų šventinius numerius bei pasimėgauti svečiams paruoštomis pramogomis kvietė renginį vedęs aktorius Simonas Storpirštis.

Artėjant ne tik Kalėdoms, bet ir Naujiesiems  žurnalas kviečia atsiversti naujojo numerio puslapius ir stabtelėti – prisiminti prabėgusius dešimtmečius ir naujiems metams pasisemti idėjų iš įkvepiančios istorijos.

Šventinio numerio tema paremta amžinuoju gyvybės ratu – sena ir nauja, tai duetas, iš kurio sandūros gimsta rytojus.

Archyvų nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder