Išsiskyrusį vyrą nustebino Danieliaus Bunkaus žodžiai apie buvusiąją: „Nesuprantu, kaip tai įmanoma“ (2)

Stebėdamas, kaip draugiškai po skyrybų bendrauja kai kurie žinomi žmonės, laišką nutarė parašyti vienas skaitytojas, kuriam visai nesiseka palaikyti santykių su buvusia žmona. „Situacija tokia, kad su žmona esame išsiskyrę, dalinamės vaikų priežiūra. Tačiau bendraujame kaip karo lauke – kaip du priešai, kovojantys dėl vieno – vaikų. Vaikams toks nuolatinis karo stovis, aišku, kad ne į gera.

Bet čia jau aš negaliu nieko padaryti. Buvusioji yra tikra rakštis geroje vietoje. Amžinai nepatenkinta, amžinai pikta, amžinai jai viskas negerai, ką bedaryčiau. Tai kaip tada su tokia bendrausi išsišiepęs. Žodžiu, bendraujam kaip statistiniai išsiskyrę buvusieji.

Todėl kai išgirdau, kaip Danielius Bunkus pasakoja apie savo santykius su buvusiomis, aš net išsižiojau – nebuvau girdėjęs tokių dalykų.

Kad jis pyksta ant jį dėl draugo palikusios Viktorijos Siegel, tai čia nieko nuostabaus. Kiekvienas normalus vyras pyktų ir neatleistų dėl „įtaisytų ragų“.

Natalija Zvonkė - Bunkė ir Danielius Bunkus. Krisrtina Ivanova atidarė savo vardo grožio saloną.
V.Balkūno nuotr.

Bet kaip Bunkus sugeba taip sutarti su buvusia sutuoktine Natalija Bunke, tai mane maloniai nustebino. Seniau tai kažkaip nesidomėjau aš tos šeimos santykiais, nes ir savų rūpesčių pakako.

Bet dabar, kai išgirdau, tai nu negaliu nutylėti. Bunkus pasakoja, kaip baliavoja draugiškai apsikabinę su savo buvusios žmonos Bunkės dabartiniu vyru. Tai man, paprastam mirtingajam, sunkiai suvokiama. Šaunuoliai, ką galiu pasakyt. Ir aš čia be jokio sarkazmo. Pavydu net.

Neįsivaizduoju, kad dabar sėdėčiau ir daužyčiau taurelėmis su savo buvusios žmonos dabartiniu meilužiu. Arba kad mano buvusi žmona eitų kavos atsigerti ir smagiai paplepėtų su mano dabartine gyvenimo drauge. No way! Trečias pasaulinis greičiau įvyktų...

O čia sau sėdi, linguoja, kvatoja smagiai, lyg išsiskyrę nebuvo visai – gyvenimas atrodo kaip toj smagioj dainoj.

Aišku, kaip sakė Bunkus, tai pačios N. Bunkės nuopelnas, dėl ko irgi verta paploti už tokį talentą išsaugoti normalius santykius net ir po skyrybų. Tik visiškai nesuprantu, kaip tai įmanoma. Galbūt kažkieno šeima taip pat puikii sutaria ir po skyrybų, gal kažkas gali duoti patarimų, kaip tai padaryti?

Jeigu tai mokėtų visos išsiskyrusios poros, gal nebūtų tiek daug traumuotų vaikų. Gaila, kad mano šeima tokių darnių santykių nemoka išlaikyti. Visiems gyventi būtų daug paprasčiau“, - rašė Linas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder