Ištikimiausiems savo gerbėjams Monika Linkytė pateikė siurprizą

(1)

Praėjusios savaitės pabaigoje, prieš pirmąjį savo pasirodymą Eurovizijos atrankoje žinoma atlikėja Monika Linkytė nusprendė nustebinti savo gerbėjus, suorganizuodama net tris jaukius susitikimus, skirtinguose miestuose – Vilniuje, Kaune bei gimtuosiuose Gargžduose.

Susirinkusieji ne tik galėjo šiltai pabendrauti su atlikėja mėgaujantis karštu kavos puodeliu, tačiau ir pirmieji gyvai išgirsti Monikos eurovizinę dainą, parašytą drauge su garsiu dainų kūrėju ir atlikėju Christ Noah, kuris jau kelerius metus dirba su pasauline įrašų kompanija Sony Finland.

„Idėja gimė visiškai spontaniškai.

Tiesiog norėjau nustebinti savo gerbėjus ir kartu suteikti savo ištikimiausiems kažkokio išskirtinumo – tai ne tik proga pasimatyti, tačiau ir puikus būdas išgirsti ir išvysti pirmąsias reakcijas į mūsų naują projektą,“ – apie šį sumanymą pasakojo M. Linkytė.

Atlikėja nuo pat karjeros pradžios kūrė artimą ryšį su savo gerbėjais, tvirtindama, jog klausytojų grįžtamasis ryšys, nuostabiausia dovana bei motyvacija nesustoti kurti.

Monikai ši daina ypač artima ir su jauduliu tikisi, kad kūrinys atras ypatingą vietą ir klausytojų širdyse.

Šie susitikimai ne tik užpildė Moniką pozityvia energija, tačiau sulauktos šiltos reakcijos paskatino dar kartą nustebinti sekėjus.

Monika jautriai pasakojo, kad nesitikėjo išvysti perpildytų kavinių ir tiek daug nuoširdžių reakcijų į eurovizinę dainą.

Iš to kilo dar viena spontaniška idėja – dainininkė sėdo į automobilį ir pirmuosius su ja susisiekusius sekėjus aplankė pati.

Atlikėja dalinosi, kad buvo smagu stebėti nustebusius žmonių veidus ir juokaudama sakė, kad jei tik galėtų su kiekvienu savo gerbėju išgertų po puodelį kavos.

„Kūryba ir laikas su žmonėmis man brangiausi dalykai“, – sakė kūrėja.

Įdomu, kuriame kitame mieste apsilankys Monika?

Besišypsodama atlikėja teigė, kad jos socialinių tinklų sekėjai apie tai tikrai sužinos pirmieji.

Organizatorių nuotr.

alfa.lt

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder