Įvardyti 9 blogiausi įpročiai, dėl kurių atsiranda pilvo riebalų

(2)

Įvardyti 9 blogiausi įpročiai, sukeliantys pilvo riebalus.

Jei sunkiai atsikratote pilvo riebalų, galbūt laikas atidžiau pažvelgti į savo kasdienius įpročius. Mitybos ekspertai įvardijo 9 blogiausius įpročius, dėl kurių atsiranda pilvo riebalų, rašo Eat This, Not That.

"Kasdieniai įpročiai vaidina labai svarbų vaidmenį metant svorį, nes jie tiesiogiai veikia suvartojamų kalorijų kiekį, energijos sąnaudas ir medžiagų apykaitą.

Tiems, kurie stengiasi atsikratyti pilvo riebalų, sutelkus dėmesį į sveikų kasdienių įpročių formavimą, galima sukurti tvarų gyvenimo būdą, skatinantį svorio metimą ir ilgalaikę sveikatą", - rašoma leidinyje.

9 blogiausi įpročiai, susiję su pilvo riebalais:

"Išsiblaškęs" valgymas. Valgydami išsiblaškę, pavyzdžiui, žiūrėdami televizorių ar dirbdami kompiuteriu, galite suvartoti per daug kalorijų.

Vieno tyrimo metu žmonės, kurie valgė žiūrėdami televizorių ar eidami pasivaikščioti, suvalgė penkis kartus daugiau, sakė mitybos specialistė Destinee Moody.

Baltymų trūkumas. Baltymai yra būtini audiniams, įskaitant raumenis, statyti ir atkurti.

Dėl baltymų trūkumo mityboje gali sumažėti raumenų masė, o tai, kaip rodo tyrimai, gali sulėtinti medžiagų apykaitą ir apsunkinti pilvo riebalų atsikratymą.

Vandens trūkumas. Jei negeriate pakankamai vandens, galite dehidratuoti. Dehidratacija trukdo išlikti aktyviam ir deginti kalorijas.

Pasak "Moody's", tyrimai rodo, kad hidratacija gali padėti išvengti ankstyvo alkio ir per didelio kalorijų kiekio suvartojimo.

Per didelis suvartojamų kalorijų kiekis. Vartojant per daug maisto, net ir sveiko, gali padidėti svoris. Štai kodėl sveikam svorio metimui svarbu kontroliuoti porcijas.

Valgio praleidimas. Ypač pusryčių praleidimas gali lemti persivalgymą visą dieną.

Miego trūkumas. 2022 m. apžvalgoje padaryta išvada, kad miego trūkumas gali sutrikdyti alkio hormonų gamybą organizme, todėl padidėja apetitas ir potraukis nesveikam maistui.

Piktnaudžiavimas alkoholiu. Alkoholis kenkia liemens sveikatai, jis gali sukelti svorio augimą.

Jėgos treniruočių aplaidumas. Pasak Nacionalinio senėjimo instituto, jėgos treniruotės yra labai svarbios raumenų masei auginti, o tai gali padėti padidinti medžiagų apykaitą ir ramybės metu sudeginti daugiau kalorijų.

Nestruktūrizuotas valgymas. Pasak mitybos specialistų, valgymo planavimas padeda numesti svorio, nes visiškai kontroliuojate suvalgomo maisto kokybę ir kiekį.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder