Jas daro net patyrę kepėjai: 6 klaidos, kurios sugadins jūsų kepinius

Visada pasitikėkite tik išbandytais ir patikrintais receptais.

Daugeliui žmonių kepimas - tai būdas atsipalaiduoti ir pasigaminti ką nors skanaus, kuo galėtų pasidalyti su draugais ir šeima. Tačiau kartais, net jei visiškai laikotės išbandyto recepto, pyragas ar sausainiai nepavyksta.

Portale "Eating Well" išvardyti šeši įpročiai, kurie neleidžia jums pagaminti tobulų kepinių.

1. Pasikliaujate kepimo laiku, o ne vizualiniu rodikliu

Rašant receptą visada nurodomas laikas ir vizualinis rodiklis, kad žinotumėte, kada patiekalas bus paruoštas. Kadangi visos orkaitės veikia šiek tiek skirtingai, todėl geriausia pasikliauti vizualiniu indikatoriumi, o ne tik laiku.

2. Į kepinius nededate druskos

Gali atrodyti nelogiška dėti druskos į kažką saldaus, tačiau druska sustiprina maisto skonį ir subalansuoja saldumą. Jei jūsų recepte nėra druskos, pradėkite nuo žiupsnelio ir pažiūrėkite, ar to pakanka.

3. Naudojate netinkamo dydžio kepimo formą.

Gerai parašytame recepte bus tiksliai nurodyta, kokio dydžio kepimo formą turėtumėte naudoti. Jei neturite būtent tokios formos, jūsų kepiniai greičiausiai atrodys kitaip, nei numatyta recepte.

4. Netinkama aliejaus temperatūra.

Kai kuriuose receptuose reikalaujama, kad sviestas būtų suminkštėjęs iki kambario temperatūros arba šaltas.

Suminkštėjęs sviestas leidžia jam sklandžiai susimaišyti su kitais ingredientais, dažnai cukrumi. Tačiau jei gaminate sausainių tešlą, turite naudoti šaltą sviestą, kad tešla išeitų sluoksniuota.

5. Neteisingai matuojate miltus

Profesionalūs kepėjai miltus visada matuoja pagal svorį. Taip yra dėl to, kad kiekvieną kartą, kai matuojate miltus matavimo puodeliu, jų kiekis gali skirtis.

6. Naudojate pakaitalus, kurie neveikia

Visi esame atsidūrę tokioje situacijoje: pradedate gaminti receptą, bet jums trūksta vieno ingrediento. Kartais turite pakaitalą, kuris duoda labai panašų rezultatą, pavyzdžiui, vietoj grietinės naudojate jogurtą.

Tačiau kitais atvejais neturite nieko panašaus į tai, kas nurodyta recepte, arba bandote visiškai pašalinti tą ingredientą. Galbūt receptas pavyks. O jei ne, tai ne dėl recepto kaltės. Būtinai naudokite pakaitalus tik tada, kai būtina, nebent norite, kad receptas nepavyktų.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder