Jaunikis nutraukė planuotas vestuves, dabar nuotaka nežino, kaip teisingai pasielgti

(1)

Kartais žmonės pasirenka ne pačius geriausius būdus nutraukti santykius. Pavyzdžiui, vienas jaunikis nusprendė mesti savo sužadėtinę ir nutraukė su ja visus ryšius parašydamas elektroninį laišką.

Mergina šia istorija pasidalino su kitais. 2022 m. spalį ji susipažino su vaikinu, o gruodžio mėnesį jie pradėjo susitikinėti. Jau vasario mėnesį jis jai pasipiršo. Visą tą laiką jie kūrė santykius per atstumą.

Pora planavo susituokti jau rugpjūčio mėnesį. Vaikinas skubėjo ir norėjo kuo greičiau vesti merginą. Ji jautėsi tapusi išrinktąja. Mergina didžiavosi, kad vaikinas pasirinko ją, jautėsi ypatinga.

Tačiau prieš kelias dienas viskas pasikeitė.

Mergina atsidarė savo elektroninio pašto dėžutę ir pamatė sužadėtinio laišką. Anksčiau jis jai nebuvo rašęs elektroninio laiško, todėl ji iškart įtarė, kad kažkas ne taip.

Laiške jaunikio vardu buvo nurodyta, kad jis palieka savo sužadėtinę. Vaikinas motyvavo tuo, kad jie nesuderinami, jis yra kitame "dvasiniame lygmenyje", o mergina esą per daug "nesubrendusi". 

Ji negalėjo patikėti tuo, ką perskaitė. Mergina visa tai papasakojo savo tėvams, kurie tik pabrėžė, kad jai pasisekė "išvengti kulkos". Tačiau ji negalėjo susitaikyti su tuo, kas vyksta.

Ji jautėsi taip, tarsi jos sužadėtinį būtų kas pakeitęs.

Tada ji suprato, kad viskas įvyko po to, kai jie vakarieniavo kartu su jo tėvais.

Pasak merginos, jie yra labai toksiški ir manipuliatyvūs žmonės. Dėl to nuotaka mano, kad laišką galėjo parašyti arba jaunikio tėvai, arba jis pats, bet paveiktas savo giminaičių.

Dabar mergina nežino, kaip teisingai pasielgti. Ji nori atkeršyti vaikinui, nes jis sudaužė jai širdį. Tačiau mergina supranta, kad galbūt elgiasi neteisingai. 

Dabar įžeista nuotaka surinko visas vaikino dovanas, kurių, pasirodo, nebuvo tiek daug. Ji taip pat turi vestuvinius kvietimus ir keletą gražių daiktų, kurie jai primena nutrauktą vestuvių ceremoniją.

Mergina nori visa tai atiduoti buvusio vyro tėvams, nes dėl visko kaltina juos.

"Buvau susižadėjusi ir išsiskyriau dėl kvailo elektroninio laiško. 

Be to, man niekada nesusidarė įspūdis, kad jo tėvams patinku, tad ar tai įrodys, kad jie teisūs, jog esu pabaisa ir niekada nebuvau skirta jų mielam brangiam berniukui?

Tai paskutinis dalykas, kurio noriu, bet noriu savo smulkaus keršto", - rašė mergina.

Vartotojai komentaruose ėmė dalyti patarimus.

Kai kurie mano, kad mergina neturėtų bandyti atkeršyti vaikinui.

Kiti siūlo įmantresnių keršto idėjų.

Komentatoriai rašo: 

"Geriausias kerštas yra gyventi gerą gyvenimą".

"Kodėl turėtum atiduoti šiuos daiktus, jei jis jų net neprašė? Atiduok juos labdarai arba išmesk į šiukšlių dėžę ir nusiplauk nuo jų rankas!" 

"Kadangi jo tėvai yra tokie manipuliatoriai, siūlyčiau dar kartą patikrinti, ar jis tikrai išsiuntė elektroninį laišką."

Organizatorių nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder