JAV atsirado šunims skirta oro linijų bendrovė

"Bark Air" skraidins ir šunis, ir jų šeimininkus.

Šunų savininkams kelionės lėktuvu su savo kailiniais draugais yra gana skausmingas klausimas, nes oro linijų bendrovės dažnai taiko griežtus apribojimus dėl šunų veislių, dydžio ir skaičiaus, kuriuos galima vežti lėktuvu.

Daugelis oro vežėjų draudžia keleiviams į lėktuvą pasiimti šunis.

Kita vertus, ne visada kiti keleiviai nori, kad lėktuve būtų šunys.

Tačiau bent jau Jungtinėse Valstijose pagaliau rastas šios problemos sprendimas - 2024 m. spalį skrydžius pradės nauja oro linijų bendrovė "Bark Air", sukurta specialiai šunims, praneša "Newsweek".

Aviakompanija, kurią įkūrė šunų prekėmis (žaislais, ėdalu ir kt.) prekiaujanti bendrovė "Bark", 2024 m. gegužę atliko bandomąjį skrydį, kuris buvo labai sėkmingas.

"Bark Air" susidomėjimas ir entuziazmas iki šiol buvo didžiulis.

Džiaugiamės galėdami išplėsti "Bark Air" paslaugas į naujus miestus ir naujus maršrutus, patenkinti klientų poreikius ir suteikti mūsų unikalią, nerūpestingą keliavimo su šunimis patirtį dar didesniam skaičiui šeimų", - komentavo vienas iš "Bark" įkūrėjų ir generalinis direktorius Mattas Meekeris.

Iš pradžių "Bark Air" maršrutų tinklas apims Niujorką, Los Andželą, Čikagą, San Franciską, Majamį ir Finiksą JAV, taip pat dvi tarptautines kryptis Europoje - Londoną (Jungtinė Karalystė) ir Paryžių (Prancūzija).

Kartu oro bendrovė pažadėjo sudaryti kuo patogesnes sąlygas lėktuve, visų pirma užtikrinti saugų didelio skaičiaus šunų vežimą vienu lėktuvu (kitos oro bendrovės, net jei ir leidžia į lėktuvą vežti šunis, riboja jų skaičių, kad skrydžio metu būtų išvengta gyvūnų susidūrimų).

Lėktuvuose bus specialiai apmokyti stiuardai, kurie prižiūrės šunis, o lėktuvuose bus įrengti specialūs šunų feromonai, raminanti muzika ir spalvos.

Kad išvengtų streso oro uoste, keturkojams keleiviams patariama atvykti likus valandai iki išvykimo, o lėktuve jų lauks užkandžiai, gėrimai, skanėstai ir žaislai.

"Bark Air" skrydžius vykdys nedideliu "Gulfstream Aerospace GV" orlaiviu, kuriame yra 14 vietų.

Kaip anksčiau pranešė UNIAN, praėjusiais metais Turkijos oro linijų bendrovė "Corendon" paskelbė apie pirmuosius pasaulyje skrydžius be vaikų lėktuve.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder