JAV žurnalistė dėl pernelyg trumpo sijono buvo priversta persirengti prieš kalinio egzekuciją

JAV žurnalistė dėl pernelyg trumpo sijono buvo priversta persirengti prieš kalinio egzekuciją

JAV žurnalistė Ivana Hrynkiv Shatara buvo apkaltinta pažeidusi kalėjimo aprangos kodą ir priversta persirengti. Tai nutiko, kai ji aprašinėjo kalinio egzekuciją Alabamoje. Tai ji atskleidė savo "Twitter" paskyroje.

Alabamos pataisos departamento pareigūnas jai pasakė, kad jos drabužiai pažeidžia kalėjimo aprangos taisykles.

"Šįvakar Alabamos pataisos departamento atstovas man viešai pasakė, kad negaliu žiūrėti egzekucijos, nes mano sijonas per trumpas", - rašė ji ir pridūrė, kad jos atviri bateliai taip pat buvo laikomi "per daug apnuoginančiais". 

Žurnalistė teigė, kad tokį patį sijoną dėvėjo ir ankstesnėse egzekucijose bei kituose profesiniuose renginiuose ir išsisuko "be incidentų".

"Manau, kad tai buvo daugiau nei tinkama", - pažymėjo ji. 

Ivana pabandė nusitraukti sijoną iki klubų, kad jis atrodytų ilgesnis. Tačiau tai nepadėjo ir vis tiek buvo priversta persirengti. 

Fotografas paskolino Šatarai savo kostiumą ir departamentas pripažino jį tinkamu. Batus teko pakeisti teniso bateliais.

"Jaučiausi nejaukiai, kai buvau klausinėjama apie savo drabužius žmonių, kurių beveik nepažinojau, akivaizdoje.

Atsisėdau, stengiausi nesikarščiuoti ir atlikau savo darbą. Kaip dažnai tenka daryti moterims", - pasakojo ji.

Kita žurnalistė Caitlin Ross teigė, kad jai taip pat buvo atsisakyta leisti įeiti į vyriausybinį objektą, nes jos drabužiai buvo laikomi "per daug apnuoginančiais".

Incidentas įvyko prieš tai, kai Džo Džeimsui buvo įvykdyta mirties bausmė.

Pasak "Sky News", jis buvo nuteistas mirties bausme už 1994 m. įvykdytą savo buvusios merginos, 26 metų Faith Hall, nužudymą.

Jos dukros, kurioms mirties metu buvo 3 ir 6 metai, tam prieštaravo ir sakė, kad jos norėtų, jog jis už grotų atliktų bausmę iki gyvos galvos.

Valdžios institucijos atsisakė keisti nuosprendį ir teigė, kad egzekucija užtikrins teisingumą ir pasiųs "nedviprasmišką žinią, kad Alabama remia smurto šeimoje aukas". 

a

Asociatyvi nuotr.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder